• Navijač Dinama
    7.3k
    receno je mislim u priopcenju ili negdje, za megafon nisu dopustili jer bi se njime vodila pogrdna navijanja ružnog sadržaja.
  • Papastrumf
    9.5k

    Jer bio bi prvi koji je najebao bez ikakvog razloga?
    Pa ovdje ima clanova foruma koji su lezali u istraznom bez ikakvog povoda.
    Sterajte se vise u kurac.
  • og1986
    2.9k
    Dobro oni su napisali da je lik spavao u autu. Kaj 15 minuta nakon napuštanja stadiona njemu se prispalo? Adrenalin ništa.

    Očigledno je lik kriv i zaglibio žešće pa ovi to pokušavaju u drugu krajnost okrenuti. Barem onda reci da je slučajno izašao van, a ne evo on prispao malo.
  • Papastrumf
    9.5k

    Očigledno sereš da bi srao. Nemas pojma sto se dogodilo, kao ni itko drugi od nas.
    Ima takodjer clanova foruma koji zaspu od Gorice do Sesveta na povratku s utakmice :wink:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Pise da se dio vratio u aute, on se nije vratio. Ne cini mi se kao neki hc navijac, ali mi je malo cudno da nije uzeo mobitel, od tako nekog tipa (jos k tome novinara) bih ocekivao da ce ic snimit mobom sta se dogada. Ocigledno zaglibio i jbg, ovakvi pateticni clanci su smijesni.
  • seljak86
    2.3k
    Svako malo se vozim iz Gorice do Sesveta i mogu potvrditi da nikad nisam ni blizu da zahrknem :rofl:
  • Derek Trotter
    338
    :eyes:
    Attachment
    094a2737f0602a10f8540e2ae8563375 (2M)
  • BlueVelvet
    336
    Malo previse komentiraju tu ljudi dpgadaje koji nemaju 5 gostovanja i nikad se nisu nasli u slicnoj situaciji, biti na strani policije nije nimalo navijacki i budite sigurni da su najebali neduzni u onom kaosu, kolko je nasih ljudi najebalo 1.5. U rotoru i kolko glavi je bilo razbijeno? Da li su i tada murijaci tukli samo duzne ili je bilo neselektivnog batinjanja?
  • The Undertaker
    4k
    Taj lik je već bio optužen da je sudjelovao u napadu na navijače Dinama u Dugopolju kad im je ubačena bengalka u auto. To naravno ne znači da je kriv ali ne vjerujem baš u takve koincidencije.
  • og1986
    2.9k


    A ti evo braniš samo da bi branio.



    Gdje sam ja i u jednom postu rekao da sam na strani murje ?
  • seljak86
    2.3k
    Neovisno sad o ovom debilu, al kad bi inače bilo po 10-15 ljudi sa tribine zaduženih za šamaranje debila s mobitelom, bilo bi to prekrasno
  • masacusec
    3k
    Sjećam se 2008. kada smo se vratili iz Praga, pa 3tjedna smo punili naslovnice i mediji su bili okupirani nama kao bagdadskim teroristima, a danas se čitava dalmacija senzibilizirala i poistovjetila s ekipom koja je u subotu bojkotirala jug....nimalo licemjerno!
  • Rocky1986
    244
    Zna netko tekst pjesme kaj smo pjevali u subotu torcidi/hajduku nes psovali i spominje se komunizam/komunisticke
  • Bosna86
    11.6k
    to je sav tekst koji si nabrojao
  • Rocky1986
    244
    koji je onda redosljed i koji je ritam? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.