• rob ljubavi
    774
    Valjda nece dobar dio ljudi preskocit ovo jer im je bilo bitno osigurat se za derbi
  • xavier
    11.1k
    Valjda nece dobar dio ljudi preskocit ovo jer im je bilo bitno osigurat se za derbirob ljubavi

    Nadam se da neće, a i vrijeme je ok pa to možda potakne one neodlučne.

    Ali ja i dalje ne mogu shvatiti redove na TP nakon 3 dana online prodaje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ali ja i dalje ne mogu shvatiti redove na TP nakon 3 dana online prodaje.xavier

    Neki dan stojim u redu i gospodin od 60ak godina pita ima li pojedinacnih za Osijek, kaze mu decko na šalteru kak se sad prodaju paketi za oba derbija, gospodin se zahvali na informaciji i ode...
    Svakakvih nas ima.
  • seljak86
    2.3k
    Nekim ljudima je to jednostavno ovako: "ak stignem do karata, super, a ak ne, jbg radil bum nekaj drugo u nedjelju". I s tim se moramo pomiriti.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    zaprepastili bi se koliko ima ekipe koja "ne vjeruje" u internet prodaju, ne znaju se služiti s tim, ne koriste internet bankarstvo i slično...čak i među mlađom populacijom.
  • NitkoBitan
    12.1k
    zaprepastili bi se koliko ima ekipe koja "ne vjeruje" u internet prodaju, ne znaju se služiti s tim, ne koriste internet bankarstvo i slično...čak i među mlađom populacijom.db-izbjeglica

    :victory: :rofl:
  • Tom vg
    1k
    Istina. U mojoj bivšoj firmi decki isli na bankomat gledat jel sjela plaća. Mladi inženjeri
  • Dino
    2.2k

    Ja vise volim kupit uzivo stvari koje je to moguce i za koje mi ne treba previse vremena, pogotovo karte. Ljepse i draze mi je imat kartonsku kartu umjesto ove iskopirane.
  • seljak86
    2.3k
    I meni je draži ritual odlaska uživo, ali jebiga ak ima šanse da ću ostari bez karte ako ne kupim online, radije ću se odma osigurati.
  • ZgBlue
    486
    Znam da se pisalo već o tome, al frend u zadnji tren otkazao za danas pa bi poveo drugog frenda na sjever...znaci moram na tp otic i zamjenit ulaznicu na frendovo ime ili?

    Edit: Riješeno sve, dobio sam odgovor u inbox, idemo jako danas :strong:
  • superhik
    10.3k
    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da su rasprodane pojedinačne ulaznice za utakmicu Dinamo - Osijek za tribinu sjever dolje, kao i paketi za dva derbija (Osijek i Hajduk) za tribinu sjever dolje. Nešto ranije rasprodani su paketi i pojedinačne ulaznice za zapad dolje.

    U prodaji su još uvijek paketi ulaznica za dva derbija, protiv Osijeka i Hajduka, za tribinu zapad gore i sjever gore, kao i pojedinačne ulaznice za Dinamo - Osijek za tribine zapad gore, sjever dolje i sjever gore
  • Rocky1986
    245
    Kada je zadnji puta sjever dolje bio rasprodan na hnlu?
  • Salva
    2.3k
    Tovari 0-1

    Ajmo Purgeri!!!
    Poludit cu do tekme…
  • reziser
    6.2k
    Vrijeme je da se krene :pray: :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.