• SAS1987
    13.3k
    Steta da je Vjeran Simunić prije par dana potpisao za Međimurje.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Brkata spodoba nema ni trunke srama ni obraza, kup je sjebao a mogao bi i prvenstvo i jos se sada pravi mutav zbog otpremnine. Ne bi mu ja dao ostavku sada neg bi pricekao da ga cijela Kranjca izvizda i popljuje da ode posran u mirovinu kao nikakav trener kakav je oduvijek i bio, nikakav. Da mu nije Dinama bio bi nitko i nista a sad nam izbija eure u ionako zeznutoj situaciji. Smece, puj! Ali dobro barem ce otic u mirovinu zapamcen kao trenerska prevara sto je oduvijek i bio.
  • Jurki
    8.4k
    ako je to tocno. Hvala ti Svemoguci Boze
  • Ali
    1.9k
    Još jednom se pokazalo da je pohlepa i tvrdoglavost glavni uteg ako želite biti uspješni. Da je čačić pametan što nije, nakon 4:0 sramoćenja Hajduka na Maksimiru je mogao sazvati konferenciju i reći: " moje godine mi nedozvoljavaju daljnje izlaganje stresu. Evo i dragi Ćiro je otišao , a ja želim starost provesti uz unuke. I stoga napuštamo trenerska klupu voljenoga kluba. Ostavljam dobru ekipu , snažnu, imamo 11 bodova prednosti i utakmicu manje, a do kraja je 14 utakmica ispred ekipe. I imamo još priliku u kupu. To je siguran sam dovoljna prednost i vrijeme za mlađe. Živjeli !"

    Bio bi danas gospodin cijenjeni, legenda, ponio Hajduk pobijedio Chelsea u LP, izvukao iz krize lani...

    A da i nasljednik uprskao onako i pobijedi 1/6 , svi bi ga molili da uzme i završi prvenstvo...

    Ali jebiga, stari, kako kažu mudri, prebacila ga pamet i sad ćeš biti papaka koji je ušao i repku i Dinamo... i zaboravit će svi i čehe i chelsea, a pamtiti puukia i finsku i čopa i Šibenik...
  • Nisi više onaj isti
    112
    Nogometne novosti kažu da je službeno dobio otkaz
  • Boysica
    441
    Dok klub ne objavi ne vjerujem tim dnovinarima
  • NitkoBitan
    11.7k
    24 sata kazu odsteta pola milijuna eura, ajde i nije to tako strasno. S obzirom na posljedice otpremina od pola milijuna mi se cini kao best buy ponuda.
  • Mali Zeus
    9.3k
    24 sata kazu odsteta pola milijuna eura, ajde i nije to tako strasno. S obzirom na posljedice otpremina od pola milijuna mi se cini kao best buy ponuda.NitkoBitan

    Trenerski posao je najbolji posao na svijetu.
  • Jurki
    8.4k
    Trenerski posao je najbolji posao na svijetu.Mali Zeus

    Nema tuge ni ocaja.. samo poberes otpremninu i bas te briga.
  • Fanboy
    2.1k
    Ne treba pretjerivati, ima tu puno stresa, nerviranja i svega ostalog. Ne vode svi velike i bogate klubove, a oni koji imaju strast daju čitavog sebe...
    No, postoje i oni koji imaju obraz ko džon i takvima lova dobro dođe...
  • Boysica
    441
    Bar malo ljubavi moras imat prema klubu , ne samo pare ... U Dinamu je svima obraz đon
  • The Undertaker
    3.9k
    Antu Čačića je malo prebacilo ali sam siguran da mu je istinski stalo da Dinamo bude dobar. Prema tome, molim ipak malo obzira prema čovjeku koji je preuzeo klub u banani i uspio spasiti prošlu sezonu. Time je isplatio svoju plaću. To što on nije kvalitet trenera za Dinamo nije njegova krivnja već Uprave koja ga je zadržala.
  • xavier
    11.1k
    To što on nije kvalitet trenera za Dinamo nije njegova krivnja već Uprave koja ga je zadržala.The Undertaker

    Ovo apsolutno stoji. Ne znam tko bi na njegovom mjestu rekao "ne, ne želim ugovor jer smatram da nisam dovoljno dobar kao trajno rješenje za klupu Dinama".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions