• plavi67
    920
    Ljudi sa srcem i iskrenošću ko Ademi bi vjerojatno dali sami ostavku
  • xavier
    11.1k


    Dao je svojevremeno i Soldo ostavku na konferenciji nakon osvojenog naslova prvaka iz razloga što je rekao da ne želi raditi "u takvim uvjetima". Nikad nije naveo o čemu se zapravo radilo jer je rekao da ne želi iznositi prljavi veš što mu je po meni još jedan veliki plus.

    No to i želim reći, takvi ljudi su manjina i većina će gledati isključivo vlastite interese.
  • Nolifer
    6.5k


    Da sjećam se.... To mi je ostala dan danas enigma zašto je to napravio, I ne pamtim ko je nakon Solde to napravio u javnosti...
  • Mr Anderson
    5.3k
    I Krznar je dao sam ostavku. Čak i Zoki Mamić ako ne cjepidlačimo o razlozima tipa sudska presuda za zatvor:rofl:
  • plavi67
    920
    Sjećam se i ja. Vjerojatno je zm ušao u svlačionici. On je po meni bio odličan trener tada, ja bi i njega trazio
  • xavier
    11.1k
    ako ne cjepidlačimo o razlozima tipa sudska presudaMr Anderson

    :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bilo je par navoda ranije da Mamic salje papir s igracima koji moraju igrat, stalni transferi, vaginini monolozi.. Tu prave trenerske uloge nema, nasi treneri su vecinom ok bili sa tim svim jer para je dobra, imas sigurno najjacu momcad u drzavi, bit ce dosta bar pustinju.
    Vaha je izletio, Soldo dao ostavku..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Antu Čačića je malo prebacilo ali sam siguran da mu je istinski stalo da Dinamo bude dobar. Prema tome, molim ipak malo obzira prema čovjeku koji je preuzeo klub u banani i uspio spasiti prošlu sezonu. Time je isplatio svoju plaću. To što on nije kvalitet trenera za Dinamo nije njegova krivnja već Uprave koja ga je zadržala.The Undertaker

    Sve stoji. Baš to, prebacilo ga, odaje dojam izgubljenog starca zadnjih par tjedana, a kad dodaš ogromnu tvrdoglavost nije dobra slika.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nebi ja njega sad zvao izgubljenim starcem što izaziva neko suosjećanje. On je dosta vitalan, ali i izrazito tvrdoglav i kurčevit pa i samodopadan. I nebi se promijenio da je i ostaao na klupi do kraja sezone.
  • Eduardo
    17.2k
    Koliko god ga ne volim slažem se da zaslužuje određenu dozu respekta i poštovanja. Stavimo na stranu način na koji je dolazio do klupe Dinama i reprezentacije i činjenicu da treneri njegova pedigrea i CV-a ne bi trebali biti ni u primisli 'vladajućih' pri izboru trenera, a kamoli da se u dva navrata nađu na klupi.

    Ipak ostvario je nešto tako da nije baš sve toliko očajno. Uspio je spasiti već spomenutu prošlu sezonu, ušao je s Dinamom u UCL po drugi put u svojoj karijeri što je uspjelo još samo Cici... rušio je Chelsea, tri puta je pošteno našamarao Hajduk (preciznije, u dva mandata u šest susreta ima 5 pobjeda i neriješeno)... ima dva naslova prvaka, jedan Kup, jedan Superkup (jedna dvostruka kruna). Bilo je i gorih, puno gorih. Ovo je friško pa se sipa žuč sa svih strana, riječi se ne biraju pa svi skupa idemo iz krajnosti u krajnost.
  • Droljo
    4.8k
    Baš to. Ja ne kužim što se Čačiću spočitava šta je napravio kao sd. Pa tu je, kao i svi do sad apsolutni fikus. Kao trener je (kad ovi dva nisu tu) i mogao nešto po svome ali neka sportska politika? To znamo tko to i od kud vodi i vodio je. Sportski direktor, smijurija...
  • Captain America
    13.3k
    SD Čačić je zeznuo legacy trenera Čačića. Sjajan završetak prošle i furiozan jesenski dio sezone zavređuju svaki respect. Oživio je Petka i afirmirao Baturinu. Puno dobrih stvari je napravio zbog čega mi je još nevjerojatniji brain fart zadnja 3 mjeseca.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zeznuo je kaj nije otišao u penziju na ljeto. Odi na vrhuncu i bok, al ne sje.o sam sebe i usput i klub svojim postupanjem, od rezanja momčadi do kosti do nikakve igre i užasnih rezultata.
  • The Undertaker
    3.9k
    Po meni, Čačić je epski zeznuo tri stvari:
    - zimske pripreme koje su odrađene katastrofalno,
    - roster gdje smo ostali sa klincima na klupi,
    - nekorištenje većeg broja igrača što je u kombinaciji sa lošim pripremama dovelo da nam i ovo malo zamjena što imamo nije u formi
  • xavier
    11.1k


    Dodao bih, iako je to zapravo tvoja treća točka, njegovo tvrdoglavo nemijenjanje igrača. U puno utakmica je napravio samo jednu ili dvije zamjene i to na samom kraju utakmice.

    Ali onda kad je bal...u Gorici, gdje trebamo zabiti gol, on izvadi Drmića i uvede 16-godišnjeg klinca za kojeg nitko nije čuo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions