• reziser
    6.4k
    budem čir dobiosuperhik

    Ja od dinamove igre
  • serbus
    3.6k

    Baš igramo ko na pes-u igrač koji dobije loptu samo R1 i do kud ide ide samo gas... 5 na 1 ko špikić. Pozitivno rani gol pa još ne psujem
  • reziser
    6.4k
    Hvala istri na poklonu, jer inače nebi gol dali do sutra..
  • serbus
    3.6k
    Jao ovo ležanje dobio majstor svojih pet glumačkih minuta
  • reziser
    6.4k
    Oršaaaaa
  • dzg717
    947
    Odlicno, Emreli je isto uvijek tu negdje i opasan to mi je super vidjet +odlican sut njegov
  • serbus
    3.6k


    Ovo je već gol, bravo za Tolića
  • xyz
    840
    Ako Ivanušec neće igrati u Splitu, bilo bi dobro da dobije žuti karton kako god zna da se očisti za kraj prvenstva.
  • Nino Bule
    11.5k
    Po meni trosimo i mahira i orsica u ovoj postavi, oni su klasicna krila. Treba igrat 4 3 3, mi u ovoj formaciji protiv nikog ne mozemo izac iz zadnje linije bez nabijanja lopte, sta ce bit protiv osijeka i hajduka kad nabiju tempo i pritisak a mi nabijamo lopte nazad njima, repriza rijeke i prvih pola sata ? Kada ce kopic poduzet nesto oko toga da se 3 stopera dodaju i onda kad ih se pritisne napucaju loptu.
  • Gelipter
    3.5k
    Emreli mi se stvarno sviđa. Brz, dobra tehnika, osjećaj za prostor, odličan udarac i grize. Nadam se bude bolje u 2. poluvremenu, ali nije to tak loše zasad ipak dečki nisu baš igrali u ovom sastavu. Ipak, vidi se razlika kad nije "kuhana noga" u igri. Orša lagani hat-trick u nastavku...
  • Nino Bule
    11.5k
    sta nismo igrali, ovo je isti sustav od 2. utakmice kopica. Sto se igraca tice nema ivanuseca, ristovskog i petka, svi ostali su standardnih 11. Jednostavno kopic ne uspjeva rjesavat probleme koji su ocigledni
  • dzg717
    947
    Gojak pjevuši uz Coloniu
  • Fićo1986
    973
    a petkovic umire na klupi
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mišić je osvojio valjda 10 lopti. Čovjek danas igra stvarno doktorski.
  • superhik
    10.4k
    Oršić je prodisao sa Emrelijem u napadu. Treba im još vremena da se skuže, ali čini se kao da ga puno više traži sad kad ima loptu u nogama nego u prethodnim utakmicama kad se ipak više odlučivao za neke solo pokušaje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.