• Joza
    335

    Zadnja rijeka je bilo tak pa ne vidim razlog zas ne bi i ovaj put
  • Zorko
    0
    Ok, vjerovatno će se morati biti do 18 na Grobniku, možda bude kakva obavijest?
  • BlueVelvet
    336
    Kako se danas ukinula većina mjera ima li kakve promjene kod covid potvrda za stadione?
  • Crusades1986
    9.6k
    Imaš na drugim temama, ne trebaju za stadione više
  • flexXy
    1.9k
    aau3cynpuma37wgo.jpg
    Sramota velika. Ako se ulaznice pustaju u slobodnu prodaju kako oni mogu znat za koji klub ja navijam. Nek onda stave da bude otvoreno samo za clanove a ne da se ogranicava ulaz ljudima koji bi i mogli bit njihovi nabijaci. Pisat cu im zalbu sigurno.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Moramo biti realni. Onako kako mi ne želimo da nam tovari dođu na zapad tako ni Rijeka ne želi nas na njihovoj tribini. Jbg.
  • Nino Bule
    11.3k

    To je meni legitimno pogotovo jer ce vjerovatno rasprodat, ali mogli su mislit na to na vrijeme i ne stavljat u online prodaju sektore najblize kavezu i rjesen problem
  • flexXy
    1.9k

    Pa da al se takve stvari rjesavaju na drugi nacin kao sto su npr tovari zadnji derbi. Ovak je sam debilno i neposteno nekom naknadno ponistavat ulaznicu
  • seljak86
    2.3k
    Ček malo, kaj da neko iz Rijeke prvi put hoće otić na tekmu? Poništit će mu se karta jer nije prije dolazio? I dakle oni imaju i prate registar tko je ikada dolazio na utakmice HNK Rijeke na domaćem terenu?
  • Infinity
    15.2k
    Da je kolega s adresom u Rijeci vjerojatno mu ne bi ponistili ulaznicu. Cudno je da netko prvi put dolazi na utakmicu Rijeke i jos ima adresu daleko od Rijeke, mozda cak u Zagrebu, a gostuje Dinamo.

    Mozda ga u evidenciji imaju negdje i kao gostujuceg navijaca pa je to dodatni razlog.
  • flexXy
    1.9k
    Cudno je da netko prvi put dolazi na utakmicu Rijeke i jos ima adresu daleko od RijekeInfinity

    Adresu mi nk rijeka nije mogla dobiti osim ako je portal ulaznice prekrsio sve zive gdpr propise i dijelio moje podatke o placanju. Druga mogucnost je da je Dinamo takoder prekrsio gdpr i podijelio podatke o clanovima kluba sto me iskreno nebi cudilo.
  • Infinity
    15.2k
    Doduse, malo sam smetnuo s uma da online kupovinom ne kucas te podatke. Mogli su do tog eventualno da kupujes uzivo i da pokazes osobnu.

    Nisam pametan, al vjerojatno se vode svojom evidencijom clanova i posjetitelja. Ne vjerujem da je netko krsio gdpr.
  • ksapi
    2.1k


    Ovo isto sam se i ja zapitao. Pa kakve su to gluposti :rofl:
  • seljak86
    2.3k
    Ok sve to, ali mi nije jasno da imaju toliko detaljan uvid u to ko kupuje i kaj. Za ime i prezime mi je jasno, ali da znaju više od toga mi je jako zabrinjavajuće. Jedino ak su išli na policiju, ali opet nisam dovoljno upućen bi li policija dala samo tako podatke o xy osobi ako to netko zatraži
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.