• ksapi
    2.1k

    Mozda je policija sama umijesala prste u ovo zbog ‘sigurnosti’. Nebi me cudilo ni najmanje :)
  • Mr Anderson
    5.3k
    Svuda se pisalo kako Dinamovi navijači kupuju karte za istok i netko je javio Rijeci ili policiji. Sasvim moguće.
  • deda
    27.7k
    I tako moj kum koji jednom u 10 godina ide na HNL veli idemo na utakmicu jer se vraća u nedjelju iz Pule. Kad sam mu rekao što se događa rekao je da ga nema ni sljedećih 10 godina. Inače, neutralac po pitanju navijanja.
  • superhik
    10.2k
    Valjda jedino kad su navijači u pitanju zakoni se mogu zaobilaziti, klubovi mogu donositi neke svoje propise i crne liste, mahati Nedeljom u 2 s tuđim dosjeima, ograničiti slobodu kretanja...
    Kad na utakmici napušeš 0,5 prijeti ti kazna od dvije godine zabrane dolaska na utakmicu. Kad pijan zgaziš dvoje djece na zebri nakon osam mjeseci daju ti vozačku u ruke zato što si član ugledne obitelji.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da Rijeka jednostavno ima uvid u ime i prezime i ako se takvo nije ranije pojavljivalo onda samo poniste kartu. Oni imaju uvid i u imena gostujucih navijaca i ako si ranije bio na jugu i sad hoces istok ili zapad, naravno da ce ti ponistiti.

    Inace, meni je to OK, ponajvise zbog cinjenice da ce stadion biti pun. Da Dinamo ovo radi, 99% nasih bi to podrzalo i pricalo kako klub konacno vodi brigu o svojim navijacima. Pizdili smo zbog tovara na zapadu, nije nam bilo svejedno ni kad je West Ham dolazio i kad se pisalo da bi njihovi mogli kupovati ulaznice za nase tribine. Treba pogledati stvari iz njihovog kuta. Kamo srece da Dinamo ima takvu arhivu i da ima neki loyalty program za neke utakmice kada je velika potraznja, mada su to uglavnom europska gostovanja, al sutra mozda bude druga prica.
  • superhik
    10.2k
    Malo statistike

    rij-din-1.png

    rij-din-2.png

    rij-din-3.png

    rij-din-4.png
  • superhik
    10.2k
    Ulazi stadiona Rujevica na dan utakmice bit će otvoren od 18:30 sati, odnosno sat i pol prije početka utakmice.

    S obzirom na to da je Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske 7. travnja 2022. godine donio novu ODLUKU o prestanku važenja Odluke o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja, za navedenu utakmicu više nije potrebno posjedovati EU digitalnu COVID potvrdu. Odluka stupa na snagu od 9. travnja 2022.

    PU primorsko-goranska obavijestila je klub da svi navijači koji putuju u Rijeku na utakmicu, a žele stići na stadion prije početka utakmice, moraju bitinajkasnije u 17:30 sati na prihvatnom mjestu na Grobniku. To je ujedno i posljednje vrijeme dolaska u kojem se navijačima može osigurati pravovremeni dolazak do stadiona. Prihvat organiziranih i neorganiziranih skupina navijača bit će na izlazu s autoceste A6 – naplatna postaja Grobnik.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Poprilično zatišje pred kvarnersku buru :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    us155hdvg3q21ftu.jpg
    npf1apkrna6hfxu6.jpg
    Službene postave.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mene samo znaima tko će u sredini kreirati nešto. Ovo bi mogla biti nabijačina s obje strane.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Lauritsen umjesto Franjića. Zašto?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Opet se ide na sigurno, ocekujem mucenje kao i inace. Mislim da je jedina sansa za pobjedu ocajno izdanje Rijeke.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Treba svima dat minute valjda. Makar mene više bode u oči igra s tri jebena razbijača. Sve mi dođe da ni ne upalim tekmu...
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Zato sto Franjic nije igrac od krucijalne vaznosti,moze to i Lauritsen odlicno odigrat.Kod nekog trenera koji ima neke uigrane automatizme bi Franjic bio bitan zato sto bi preko njega izlazili i otvarali igru ali pod ovim kvazi trenerima je to tako nebitno.
  • BBB Sibenik
    4k
    Postava postavljena za mrtvi bod, opet se ide ziheraški
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.