• xavier
    11.1k
    ali da nitko nije u momčadi kola!?striko

    sofa daje ocjene i sastavlja momčad kola na temelju unaprijed postavljenih formulaĐuka

    Ovo što je @Đuka napisao. Sofa ne bira te igrače nego ih formula izbaci.
  • marcio amoroso
    31.8k
    nego ih formula izbaci.xavier

    Po toj formuli Petko i nije tako loš. Nadam se da će potencijalni kupci gledati u formulu :grin:
  • xavier
    11.1k


    Siguran sam da gledaju i razne formule, ali bojim se da imaju svoje i da ih ne zanimaju Sofine :sweat:
  • Gelipter
    3.4k
    Dan poslije samo nekoliko flashbackova i pogleda u budućnost: 75 minuta koje se nikad neće vratiti i onda: Livijevo slavlje kod svakog gola, interakcija s navijačima, drmanje kaveza, Mahir (Maher) fliper i golčina... napokon, strah od obnavljanja ozljede Ademija pa golčina, Ademijevo slavlje, nakon tekme slavlje igrača s Boysima, dresovi lete, kolekcije se upotpunjuju, i nikom nije lepše neg je nam... Kopić ostaje na klupi :roll: nadam se napokon i Petko, protiv Istre nadam se početna ekipa koja je jučer završila tekmu, zadnje kolo na Maksimiru kompleksi i frustracije tovara metastaziraju, Dinamo Zagreb uvijek iznad svih kako god bilo!
  • Krizy
    34.9k
    Očekujem špalir u zadnjem kolu :heart:
  • Jaro
    5.3k
    Protiv Istre nema Andrica mislim zbog kartona, tak da nis o ekipi kojoa je zavrsila tekmu...
  • Gelipter
    3.4k
    haha nemoj cjepidlačiti, iako njegov izostanak ću nekako preživjeti.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ja necu. Igrat ce ili Petkovic ili Juric
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.