• xavier
    11.2k
    neka se DORH bavi s njegovom umiješanosti u sumnjive posloveCaptain America

    Upravo ovo je ono što je Mamića i održalo toliko dugo. "Nek se netko drugi bavi tim, mene ne zanima je li netko kriminalac" stav...
  • Paggini
    8.5k
    Ok, ajmo sad analogija jedna za vas koji amnestirate Lovrena a osudujete Mamica.

    Ratko Mladić je naredio masakr u Srebrenici svojim vojnicima, jesu svi ostali nevini osim Mladica i trebaju ostati dio vojske?

    Grozno morbidna je analogija, ali ista je poanta.
  • Papastrumf
    10.2k
    Da uspoređivat ću sa švercanjem u tramvaju jer se neki pozivaju na čast i poštenje a kartu u tramvaju neće platit a kao vole svoj grad a direktno ga kradu. Da imaju priliku krali bi milijune ovako imaju priliku samo se švercat. Sam sam bio nazočan na gostovanjima u krađama po bengama svi to rade al su glavni moralisti u nekim stvarima.. osobno poznajem par takvih. Prilika čini lopova.Noel

    Kakvo relativiziranje, strasno.

    Ajde ponovno razmisli tim vijugama. Dejan Lovren je ukrao iz dinama par milja €. Iz dinama, u koji bi se sad kao trebao vratiti.

    Nitko ga ne proziva za to sto je ukrao cokoladu u ducanu, ili se svercao u tramvaju, ili zato sto je glup k’o k!
    Proziva ga se jer je opljackao klub za koji navijate.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Za par tjedana imamo izbore u klubu, veliki trenutak u povijesti kluba, kulminacija borbe za neki bolji Dinamo duge skoro dva desetljeća. Neki bolji, pošteniji, pravedniji i otvoreniji Dinamo. Cijela borba je bila puno više od toga, ali se pretvorila s vremenom u borbu protiv jednog čovjeka koji je predstavljao sve loše protiv čega smo se borili. U tjednima prije izbora, mi raspravljamo o vraćanju igrača koji je omogućio tom istom čovjeku kradu novca od tog istog kluba.

    Za mene je Lovren persona non grata. Nema veze ako mu tribine budu pljeskale, ako bude dolazio ispod Sjevera poslije svake utakmice. Ja ću mu sa tog istog Sjevera zviždati i jebati sve čega se mogu u tom trenu sjetiti, osim žene, nju su već svi jebali.
  • Papastrumf
    10.2k
    Da čistačica ošteti Dinamo za dvije kune ona je za mene neprijateljica Dinama ko i Mamić koji je ukrao milijune.Noel

    Zasto onda prelazis preko onog sto je Lovren napravio? Zato jer nam moze pomoci kao igrac?
    Pa ajmo onda pozvati Zdravkeca da se vrati, mozda nam moze pomoci.
  • Noel
    4.2k

    To je poanta mojih upisa za mene su i Ratko Mladić i egzekutor zločina ratni zločinci. Oba dva.
    Neki ljudi žele bit moralisti kad njima odgovara.. po tim kriterijima u Dinamu bi igrali kvartovski pošteni dečki .. Nažalost svijet je otišao moralno kvragu tako i nogomet i sportaši. Nema tu poštenja sviđalo se to nama ili ne..
  • Dudu9
    490
    Pa rikverc je isto izvlačenje novaca iz kluba
  • Papastrumf
    10.2k

    Imas dokaz da je netko placao rikverc?
  • Dudu9
    490
    pa napisao si lako za rikverc, ako ga ima isto je krađa kluba
  • Petar86
    611
    Mamic je 20tak godina bia u klubu, uz to i najmocniji covjek hrv. nogometa, s njim je povezan vise manje svaki kvalitetniji igrac, agent, trener, nasa uprava itd. Treba sacekati 5+ godina da se to isfiltrira, a sto se tice Lovrena ne znam jeli bas potrebno da se pogaze ideali novog Dinama radi njegove sezone i pol u klubu kad bi dosao.
  • Noel
    4.2k

    Zato što mislim da je on bio dijete dok je potpisivao ono što je mu je kriminalac svjesno nudio. Ja sa 19 godina sam bio kreten i neke stvari nebi ponovio sad više.. niti sam tad razmišljao da je to nešto loše.. Lovren je dijete koje je pobjeglo iz pakla rata kao i Modrić. Kad ti netko u toj situaciji ponudi milijune a nemaš zbog godina i načina života posložene moralne vrijednosti u glavi i nitko ne upozori sa kim tikve sadiš onda se možeš zajebat. Lako je nama bit moralisti kad svi dobro znamo tko je Zdravko Mamić..
  • Mali dioničar
    14.7k
    Shvatite da je vrhunski nogomet najbrutalniji oblik businessa i da tu nema mjesta emocijama i idealima.Captain America

    Nogomet je najbrutalniji oblik komunizma, a ne biznisa. Sav prihod kluba ode na zaposlenike - na plaće igrača, trenera, agenata i ljudi koji ih servisiraju, a klubovima ne ostane kamen na kamenu pa nemaju ni vlastite stadione.

    Tako je u 90% klubova.

    Igrači su još toliko bahati i glupi da ne shvaćaju da su za svoj rad na terenu i te kako dobro plaćeni pa bi još i još love za nekakve zasluge. Tako je došlo do čuvene Modrićeve izjave "a jel mogu ja dobiti dio novca od transfera u Tottenham jer je klub na meni puno zaradio." Onda je krenulo antidatiranje. Na sudu je Modrić rekao da će novac vratiti "ako tako sud odluči", a on sam smatra da je novac pošteno zaradio. Ajmo ga pitati da li mu je palo na pamet pitati Levija kod transfera u Real da mu da dio transfera.

    Po meni je Modrić dužan Dinamu pola transfera u Tottenham plus zatezne kamate za ovih 16 godina. To što je on dao 10 milijuna eura Mamiću nije problem Dinama.

    Za Lovrena vrijedi ista matematika.

    Lovren je vrhunski nogometaš, a Modrić je totalno neponovljivo čudo od nogometaša, to je svakome jasno.

    Nerealno je očekivati da njihov poslovni rezon bude na nivou njihove igračke inteligencije, ali netko im je i tada i sada morao reći kako stvari stoje.

    Dinamo Modrića i tako ne zanima, a za Lovrena što se mene tiče nema mjesta ni na tribini.
  • Danko
    672
    A šta ćemo onda s Bobanom i njegovim transferom u milan, jel to nije krađa od kluba? Njega smo amnestirali jer je bilo davno? Ili?
  • Mali dioničar
    14.7k
    A šta ćemo onda s Bobanom i njegovim transferom u milan, jel to nije krađa od kluba? Njega smo amnestirali jer je bilo davno? Ili?Danko

    Elaboriraj. Kako je bio strukturiran Bobanov ugovor i kako je išao transfer i tko je zastupao Bobana u transferu?
  • Danko
    672
    Neznam detalje, znam što znam iz medija;

    "upravo taj njegov famozni transfer iz Dinama u Italiju, otprije više od dva desetljeća, preko FSJ-a, mnogi su nazvali prokletstvom Bobanovih.
    Podsjetimo, godinama poslije, taj transfer je bio predmetom brojnih medijskih nagađanja pa i otvorenih prozivki čelnika maksimirskog kluba koji su tvrdili da je Zvonimiru Bobanu od 14 milijuna DEM, koliko je vrijedio transfer, pripalo 12 milijuna, a Dinamu svega dva."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.