• Captain America
    13.3k
    Čini mi se da je Osijek probao s tim pa samo razjebo kemiju u svlačionici jer nisu imali temelja za takvu odluku.
  • Keyser Soze
    8k
    Vidim da se često piše kak Dinamo na papiru ima najjaču ekipu od velike četvorke pa molim da mi netko objasni po čemu?
    Zadnja linija još i ok, ali Franjić i Štefulj su prosjek, vezni red s Mišićem i Gojakom je kriminalan, u napadu su nam opcije Petković, Jurić, Emreli i Andrić dok drugi imaju Livaju, Kalinića, Drmića, Miereza, dakle dvije klase iznad naših. Zamjene su nam neiskusni igrači koji nisu za Dinamo - Bulat, Špikić, Štefulj, Menalo, ako smo pali na tu razinu da igramo s ovim igračima nije ni čudo da nećemo uzet titulu, to su sve igrači koji neće donjeti razliku na terenu. I na kraju krajeva, nama već godinu dana igrače treniraju "stručnjaci" kojima je domet Slaven Belupo iako mi zaslužujemo klasu od trenera poput Kovača, ali nije potrčko pa ne može, bolje Krki il Kopić koji žive svoj san i zarađuju pare za svoje debilizme. Ovo je već frustrirajuće, ne znam koliko ću još dugo moći gledati ovakvo mučenje s Petkovićem, Mišićem, Štefuljom i ostalim "igračinama" u glavnim ulogama.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Ti hoces rec da je Mierez bolji napadac od Petkovica,ili da su Zaper i Lac bolji od nasih veznih...
    Imamo najjaci kadar u ligi a jedino sto si pogodio je za trenera. Realnost je svaki drugi trener u Hrvatskoj sa ovom ekipom Osijeka bi bio cetvrti a Bjelica sa ovakvom ekipom Dinama bi bio 10 bodova ispred konkurencije...
  • Captain America
    13.3k
    Nećemo pretjerivat s pljuvanjem po igračima koje smo prije 3 dana uzdizali u nebesa. Imamo najboljeg golmana u HNLu i najbolje bekove. Volio bi vidit kako bi eksplodirali naši stoperi pod Nenadom, al opet smo primili najmanje. Naša vezna linija je bolja od konkurentskih. Glupo je uspoređivat Ademija, Ivanušeca pa i toliko osporavanog Mišića koji igra ne neprirodnoj poziciji s Grgićem, Krovinovićem, Vukovićem, Pavičićem, Selahijem, Caktašem, Lacikom... Sva trojica naših bi našla mjesto u konkurentskih prvih 11. Oršić je najbolji igrač u ligi. Petković je jedini problem i nikome od nas nije jasno zašto nije udaljen iz ekipe. Na klupi su ti Špikić i Tolić koje je Nenad htio s razlogom, Bulat, Menalo koji je bio koristan Rijeci, Andrić, Emreli, Ras, Moha... Sve igrači koji bi konkurentima bili pojačanja. Pravi trener diže vrijednost ekipi, nesposobnjaković popit našeg ruši.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Jos kad bi Kopuardiola shvatio da ako Emreli krene zabijat golove,i ako Andric zabija golove da je to najbolji nacin da probudi i Petkovica,a sve dok Emreli sjedi na klupi a Andric ne postize lake golove onda je i Petko siguran
  • Keyser Soze
    8k
    Možda nisu bolji, ali nije Dinamo toliko iznad konkurencije kvalitetom da vodi 10 bodova u prvenstvu, pogotovo s igračima u ovakvoj formi, što je sramota s obzirom na naš budžet. Prvih 11 je odlično, ali samo pogledaj klupu. Ja stvarno ne znam što su to Menalo, Gojak, Mišić, Štefulj, Andrić, Jurić napravili da bi zavrijedili biti igrači Dinama, a tu još imamo i mlade Bulata i Špikića. I da ne ispadne da samo ciljam na njih jer bilo je takvih igrača zadnjih sezona, Čabraja mi prvi pada napamet, dakle očit primjer preplaćivanja igrača koji nije kvaliteta za Dinamo i neće donjeti nikakvu prevagu na terenu, takvi su i većina gore nabrojanih.
    EDIT: Ja možda očekujem previše pa sam subjektivan, ali tako gledam na to.
  • Stjepan
    479
    Dinamo je danas odigrao ispod razine ali nije ni Osijek zaslužio ovu pobjedu pa koju su to oni šansu stvorili u čitavoj utakmici osim tog nesretnog i toliko traljavog gola.A koliko su imali sreće prvo protiv Rijeke onaj autogol Ćestića, pa prošlo kolo protiv Istre iz zaleđa za 2-3 dali pobjednički gol.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Livaju, Kalinića, Drmića, Miereza, dakle dvije klase iznad naših. Znamodi grebza

    Trenutno i jedino možda Drmić. Livaja uopće nije toliko dobar koliko ga mediji hypeaju, Mierez ove sezone ne može se sa loptom sastat pa je tako u rangu sa Petkovićem, a Kalinić je drvo svoje vrste.
  • AndrijaZG
    13
    Petka pod hitno na klupu, a klauna Željka što dalje od klupe
    Osijek danas po meni nije bio nešto poseban, jednostavno ih ove sezone sreća prati kao nikoga drugog. Negdje sam čitao da su osvojili dvoznamenkasti broj bodova (ne mogu se sjetiti točnog broja) golovima u zadnjih 10 minuta i nadoknadi.
  • The Undertaker
    4k
    Ima li netko gif igranja rukom igrača Osijeka?
  • IstokKa96
    556
    Danasnjih prvih 11 je trenutno najbolje kaj je dinamo mogao ponuditi...cak i petko van forme jer je igrac trenutka...pozicijski, golman + 3 stopera neupitni u odabiru, bekovi trenutno najbolji par (moha i stefulj su odavno popljuvani i dosta velikom broju ovdje komentatora neprihvatljivi), vezni, Gojak i Misic po profilu igre su morali igrati, jedan donosi stabilnost igre (Misic), drugi (Gojak) agresiju (dok nema Kapetana), Tolic (99% ljudi ga ovdje zaziva iz kola u kolo) dobio je priliku u 2 top tekme u 3 dana, danas korektan, napad Orsa (nema se kaj dodat iako ga danas nije islo), neupitan starter i za kraj Petko, cinjenica van forme, ali tko umjesto njega...?
    Andric koji se vraca nakon ozljede, Emreli koji ima 3,5 treninga sa ekipom ili Juric koji je naravno popljuvan nakon Seville, a danas ga nije ni bilo u kadru...
  • marcio amoroso
    32k
    Ovo danas je bilo jako jako loše. Prvo poluvrijeme još i nešto, ali drugo katastrofa. Komentirali smo nakon primljenog gola da do kraja nećemo imati ozbiljnu šansu. Nažalost se upravo to dogodilo. Sada imamo 12 dana i Šibenik do tovara dolje, a tih 12 dana se mora iskoristiti maksimalno jer sa sljedećim kiksom ugrožavamo prvenstvo maksimalno.
  • The Undertaker
    4k
    Nije toliko problem prva jedanaestorica već, prije svega, reakcije Kopića u zadnjoj četvrtini utakmice.
  • IstokKa96
    556
    Cijela tekma je obostrano bila slozena na X i kao kaj sam vec rekao i sad u 00:03 bi bilo 0:0 da nije bilo onog kiks gola...ocito je isao na zatvaranje i cuvanje rezultata i to he ispalo lose...vjerojatno je i zamjene trebao "ispravno" potrositi...mene samo smeta kaj lako udaramo po svojima...preostali suparnici 'na guz' osvajaju bodove, a mi po ovim komentarima ispadamo totalni lajbeki...kak je taj isti trener slozio ekipu koja je rijesila sevilku tak he danas sjebo ajmo rec...al pricat vec o smjeni meni je van pameti
  • The Undertaker
    4k
    Smjena Kopića je bezvezna ako nemaju spremnog ozbiljnog trenera. Ako imaju spremnog trenera klase Bjelice (Bilić, Petković, Jurić, itd...) onda Kopić ne treba dočekati sljedeću utakmicu. Samo, svi znamo kakva je situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.