• Bosna86
    11.5k
    Pa ovo je čist penal… Ne gleda se ovdje širenje obujma ili nešto slično… Lik je bez ikakve potrebe igrao rukom
  • The Undertaker
    4k
    Ovo je dosta granično s tim da, po meni, nije penal jer nema namjere, povlači ruku i, gledajući smjer lopte, ne povećava obujam.
  • ZgBlue
    484
    Ne volim se hvatat za ovako smiješne ruke i tražit penal, al s obzirom kakvi su sve suđeni tijekom sezone ovo je penalčina...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo je dosta granično s tim da, po meni, nije penal jer nema namjere, povlači ruku i, gledajući smjer lopte, ne povećava obujam.The Undertaker

    Slažem se.
  • Benito
    553
    Moje mišljenje je da je ovo penal čisto zbog toga jer je imao čistu situaciju ispred sebe nije bio u nikakvoj gužvi ili da je bio neki odbijanac i riješio ju je rukom i nikako drugačije...ali dobro kako god
  • IstokKa96
    556
    Rukom je sprijecio put lopti bez ikakvog 'pritiska' i nakon toga stekao prednost, 'ocistio' potencijalnu opasnost po svoj gol, a polozaj ruku je bio sve samo ne prirodan...penal
  • rob ljubavi
    772
    Kaj je tu je , izgubili jesmo, idemo dalje, a to kaj nitko neće slova reć o možebitnom penalu znamo i sami čije je maslo i kako bi bilo da je za nekog drugog. Ostavit to iza sebe.

    Apeliram na moderatore da već danas krenu sa novom temom za tekmu sa Šibenikom u subotu, također da se počne već danas sa pozivima za utakmicu putem društvenih mreža Zone( Ig,Fb,Tw ) .

    Nekako osjećam da je sad pravo vrijeme za podizanje atmosfere,dečki igraju toplo-hladno, a trener nam je curica , ono što fali je huk s tribina kakav im pružamo u Europi.
    A s tim hukom u subotu i pobjedom ih ispratiti u Split na najvažniji derbi u zadnjih ohoho godina.
  • LovroZG
    1.3k
    Kolko vidim, lopta bi ga pogodila u tijelo da nije dirala ruku tak da ja ovakve pizdarije od penala ne bi sudio. A po pravilima bi se našlo i razloga za svirat.
  • marcio amoroso
    32k
    Drago mi je da nisu svirali penal jer volim da osvojimo iako nas zakidaju.

    Sad bi prešao na penal,

    Jel ga lopta udarila u ruku? Je!
    Jel mu netko smetao ili ga gurao? Nije!
    Jel ruka u prirodnom položaju? Nije!
    Jel igrač u šesnaestercu? Je!

    O čemu mi pričamo uopće.?
  • vjeko1701
    5.9k
    Imaš još jedan kriterij - dal je ruka povećala volumen tijela - Nije.

    Taman da mu tu ruku odrežeš, i dalje bi prvi stigao do lopte i odbio ju.
  • marcio amoroso
    32k
    cqh3khpjpjzdoe9w.jpeg

    Pogledaj treću stavku.

    -ako igrač kod svog pokreta uzme u obzir igranje rukom.

    To je bralic uzeo u obzir i zato je penalčina, a ne penal.
  • Nolifer
    6.5k
    Ma penal čist, kad se sjetim kakvi su se sve do sad penali sudili npr tovarima ili francuzima, ovo je za kazneni udarac.

    A o tekmi se više manje sve zna. Da ne duljim previše
  • vjeko1701
    5.9k
    Više bi razumio da si mi stavio japanski. Ja sam samo napisao što su u više navrata rekli naši suci da se gleda.
  • marcio amoroso
    32k
    Više bi razumio da si mi stavio japanski. Ja sam samo napisao što su u više navrata rekli naši suci da se gleda.vjeko1701

    Preveo sam ti treću stavku koja je kod ovog penala najbitnija. Igrač je svojim pokretom uzeo u obzir da ga lopta može udariti u ruku.

    Još nešto. Ovo su službena nogometna pravila. Nikakvo laprdanje pametnjakovića o glupim intenzitetima, namjerama itd. Pravila su i više nego jasna.
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda ispadam glup al kaj to znači da kod svog pokreta uzmeš u obzir igranje rukom? Da si svjestan da riskiraš da te pogodi u ruku ili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.