• pencilneck
    635
    Fali istok da ekipa krene lupati po onoj staroj limenoj ogradi na dnu tribine i instantno digne adrenalin ekipe dole. Maksimir je najneakustičniji stadion na svijetu, ali kako je to odjekivalo, stari moj...
  • serbus
    3.5k


    Dinamo andrelcht ako me sjećanje služi, pljusak ne staje istok gol do pasa nabija nadglasali sjever jedno od boljih navijačkih izdanja.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Od cijelog stadiona najviše će mi biti žao istoka kad se jednom, tko zna kada, sve sruši.
  • Jurki
    8.4k
    Fali istokpencilneck

    Nema ko igracima skidat sve po spisku
  • Nino Bule
    11.3k
    Dok nas je 1500 na stadionu nitko nema pravo pjevat igrajte pickice, kad posjeta bude na razini ove momcadi onda fuckaj i jebi majke
  • Carrasco
    4k
    Jučer lovimo rezultat i ulazi Bulat, a u igri već imaš Gojaka i Mišića... na klupi Baturina, a na posudbi Marin.
  • Nino Bule
    11.3k
    Inace marin jucer protiv rijeke opet najbolje ocjenjen igrac sibenika prema sofi.
  • Krizy
    35.4k
    Marin ne bi bio igrač kakav je u Šibeniku da je ostao skupljati mrvice u Dinamu. Nije ni zaslužio minutažu prije, u Šibeniku je odličan i sljedeće sezone se ima pravo nadati minutaži.
  • Ali
    1.9k
    Puno o stanju u svlacionici se moze iscitati sa ove fotke, kazu da cesto slika govori vise od 100 rijeci. A za to je zasluzan iskljucivo sef (koji to nije po karakteru)

    psxx5h7mvqrz8ldf.jpeg
  • SAS1987
    13.3k
    Po meni sjever bi trebao opaliti onu staru kinesku poslovicu "igrajte pičkice"serbus

    Zar stvarno misliš da je problem u igracima?
  • serbus
    3.5k


    Ljut na sve ovo me baš naživciralo... Igrači da su se sami birali bi vjerojatno dobili tekmu, ovo kaj je Kopić do 60min izvrtio 5 izmjena pitaj Boga koliko promjena mjesta igrača je kriminal trenerski. To svejedno ne amnestira igrače da doma na svom stadionu budu sretni na kraju da veteran pivke nije zabio za 0 1.
  • Chinaski
    74


    točno se sjećam. bili smo goli do pasa i tak smo išli skroz do željezničke. padalo ko iz kabla. rommel lukkaku mislim da je imal 16-17 godina a izgledal ko predator.
  • Ali
    1.9k

    Kad je Lovren rekao poslije tekme, ak on ima 18g onda neznam...
  • De Oliveira
    895
    Ne vidim zasto bi se vrijedjalo 10 igraca koji se bore (o znanju i mogucnostima sada necemo) zbog jednog levata koji se sece po terenu... Na navijacima je da naprave atmosferu i daju podrsku bez obzira na rezultat, a Boysi upravo to i rade na sva tri sporta i zato kapa do poda i duboki naklon.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.