• Captain America
    13.9k
    S više strana sam to čuo. Bio je u prosincu i članak na jednom od čitanijih portala da se kuhaju potencijalni izbori i da je smrad opako ojačao.
  • Woot
    101

    Zato sto smo mi tada imali Bjelka kao trenera i SD, koji je ipak iznad njega, bar po meni
  • De Oliveira
    960
    a tko ga gura na beka? U mom prijedlogu je Ristovski bek, a Emreli krilo.
  • Woot
    101

    S Goricom je imao odlicne rezultate, iz svima nejasnog razloga Crnko ga je potjerao, otisao u Zrinjski dominira prvenstvom kao nitko u povijesti BH lige (prvi koji je otisao na dvoznamenkasti broj razlike u jesen u bh ligi).
  • Stjepan
    479
    Da li netko možda zna tko su Dinamovi skaut za dovođenje igrača?
  • Woot
    101

    Sori nisam vidio Ristovskog odmah kraj Livija. Samo i dalje mi je upitnik nad glavom kako bi se Orsa snasao u tome, prije smo tako igrali pa nije bilo nikaj dok ga kopic nije premjestio
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ja isto ne znam kakva je fora s Jakirovićem? Lik je prosječan trener i ništa više od tog, sigurno ne razina trenera koja je potrebna Dinamu. Bjelica je prije nego je došao u Dinamo imao iskustvo Lige prvaka i to je izborio upravo preko nas, to je kalibar trenera kojem mi moramo težiti.
  • Praskaton
    1.8k
    Uzalud mi pricamo ko bi trebao na klupu,nema nista od toga do nedjelje i utakmice s Osijekom
  • marcio amoroso
    32.4k
    S Goricom je imao odlicne rezultate, iz svima nejasnog razloga Crnko ga je potjerao, otisao u Zrinjski dominira prvenstvom kao nitko u povijesti BH lige (prvi koji je otisao na dvoznamenkasti broj razlike u jesen u bh ligi).Woot

    Kakve odlične rezultate u Gorici? Trener poslije njega je imao još bolje. U Sloveniji je uspio ispasti od debelih amatera i nije bio prvak. U Bosni dominira? Vauuu. Da dovedemo i Nemanju Bibliju? I on tamo dominira. Bosanska liga je 5 nivoa iza HNL-a i uspjeh tamo možda može biti preporuka za Istru ili Slaven uz dužno poštovanje istima. Za Dinamo mora biti nešto jače ako hoćemo napredak. Ako se hoćemo vrtiti u krug, onda isti klinac. Jakir, Krznar, Kopić ili Čačić.

    Edit: Jakirović u Gorici 1,55 bodova
    Dambrauskas u Gorici 1,87 bodova
  • Nino Bule
    11.5k
    Kad bi se kopicu sad dala ostavka jakira bi dobili u najboljem u slucaju, a kao sto su vec drugi rekli on nije razina dinama. Moze pandur smislit i gore od jakira, ima sad sevillu i osijek, protiv seville dobra igra, protiv osijeka dobra igra i rezultat i moze ostat. Na ljeto trazit ozbiljno strano ime i dat mu 1mil eura.
  • SAS1987
    13.5k
    to bi znacilo da Mamic vise nema utjecaj na Dinamo a u to težko vjerujem.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nisam inače pesimista ali neznam dal mi budemo Prvaci, čini mi se teško sa ovom Uoravom koja nas došla do ovog stanja i Trebera koji jednostavno gura jedno te isto sranje i misli da bude konačno opalilo kad neće.

    Bulat da ne igra ne shvacam vidjelo se danas da je odmah bolje izgledalo sa njime
  • Woot
    101

    Ja opet imam dojam da nemamo boljeg izbora od njega trenutacno, jedino Kovac a za njega bi se trebali dobrano namucit. Jedino tko mi jos pada na pamet je Vaha navodno se kuha nesto u Maroku pa se mozda oslobodi, ali neznam ni bi li on htio doci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.