• maddaddam
    2.9k
    Btw. opet je visio transparent onih poltrona na istoku.
  • BBB Sibenik
    4k
    Meni je rečeno da je transparent maknut kad je Gradonačelnik dolazija na utakmicu da ne vidi. Ako misliš na transparent za inicijativu novog stadiona
  • The Undertaker
    4.1k
    Već smo utvrdili da je sezona upropaštena u ljetnom prijelaznom roku i sve dalje je kontrola i smanjenje štete. Kako će završiti vidit ćemo uskoro. Kopića nema smisla mijenjati jer nekog ozbiljnog za par kola nećemo naći. Mi u biti trebamo trenera za iduću sezonu i u tom smjeru treba ići. Mislim da su Petković i Bilić slobodni ako im se da taljigati po HNL pašnjacima. Bolje teško da ćemo naći. Kovač je predobar za naš nivo. Možda Robert.
  • Infinity
    15.2k
    Ne moze dominacija u BiH biti nikakav argument ako se trazi netko ili nesto za Dinamo. Pa Menalo je isto tako dominirao u BiH.

    Zeljeznicar je nakon rata osvojio 12 trofeja. Devet ih je uzeo Amar Osim. Za covjeka se lijepe dobri rezultati, u Dinamu nema sanse.

    Jakirovic nije korak naprijed. Vi niste svjesni koliko je BiH PL losa u odnosu na HNL, a tek u odnosu na Dinamo. PL je 35. u Europi iza Litve, Moldavije, Bjelorusije, Kazahstana itd. Jos je to dobro, do prije dvije godine se plesalo 7-8 pozicija nize. Najbolje plasirani klub iz BiH dijeli 161. poziciju s klubom iz Gibraltara. Nikad u povijesti ni jedan klub iz BiH nije igrao grupe u Europi. S ovim Zrinjskim u ovoj ligi bi dominirao i Krznar i Kopic i Jovicevic i Cacic i Kruno i svatko s tri godine iskustva na klupi. Jakirovic je ekstra trener za BH prilike, kao i ovi gore nabrojani. Isto tako svi redom nisu dorasli Dinamu. Pa ljudi dragi, mi smo Dinamo, nemojmo sami sebe podcjenjivati i zeljeti nesto ispod onog sto zasluzujemo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pročitam tu da si ne možemo dozvoliti da ne budemo prvi..naravno da očekujem da osvojimo ovo prvenstvo ali ne želim da budemo klub koji ovisi o tituli i novcima lige prvaka.

    Naši vrla uprava se uljuljala u neku sigurnost sa tri prezimljavanja u 4 godine i ovaj boom HNL-a ih je malo iznenadio jer su mislili da im se nitko ne može približiti. Pa su i kupovali vodeći se time.
    Sad dolazi iz guzice u glavu..

    S tim što sam rekao, želim da ove sezone se najebwmo majke ovim tovarima s juga i da osvojimo prvenstvo. Bit će slađe nek 2006-e a tad je bilo slatko.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne želim ni zamišljat na šta bi ličili da se Orša prodao.
  • Woot
    101


    Ne slazem se. On je u tom istom Bayernu imao 2.26 bodova po utakmici, jako dobar rezultat. Igraci ga jesu bušili, ali to su igraci s velikim egom koji imaju utjecaj veci od njega, kod nas to nebi imao nitko s obzirom da bi bio "glavna faca" u HNL.
  • Mulec86
    389

    Ovaj upis treba isprintat i zalijepit papcima koji biraju Dinamu trenere na vrata. U moru kretena i nedoraslih dođu jedan-dvojica koji naprave rezultat ,a onda dobe cipelu kad postanu veće ime od glavonje. Dinamo je daleko od malog europskog kluba i financijski mora imat muda nekad platit nekog dokazanog koji će posložit igru.
    Kopić ,Jakirović,Krznar,Petev i onih bezbroj koji su dolazili ko privremena rješenja nisu kvalitetom dostojni bit u Dinamu. Ova igra s ovim kadrom je sramotna. Ljudi moji mi ne igramo 5% svoje snage koje posjeduju ovi igrači,a to je kriv trener. Sjećam se pod Bjelicom trke i rada igrača bez lopte. Danas Bočkaj dobiva servirano u šesnaesterac i u prvom trenutku niti ne krene prema njoj (još je on dobar ima bezbroj primjera), Mišić dođe naprijed izgubi posjed sjeb* sve linije i krene nazad ko da je na štakama. Takav pristup trener ne smije dopuštat. Ne mislim da je volja kod igrača upitna mislim da je struka zakazala u pripremi.
  • vjeko1701
    5.9k
    E Petkovića sam zaboravio, nije nedavno preuzeo neki klub? Ako je dostupan potpisujem iste sekunde.
  • Klenx
    4.1k
    Mislim da Dinamo nema šanse biti prvak ove sezone.
    Za početak ovaj mamlaz od trenera stavi 7 igrača koja su 3 dana prije igrali u brutalnom tempu u Sevilli. Gdje su ti Špikić, Štefulj, Menalo, Bulat, Baturina, Emreli, bar da odrade poluvrijeme i osvježe ove iz Seville.
    Sevilla sada u četvrtak je skroz nebitna, realno je da ih ne možemo dobiti 3 razlike i izbaciti, tu trrba poslati neku mix momčad i pripremiti se za Osijek u nedjelju.

    Ta tekma nam je biti ili ne biti. Kihnemo li tamo, a uzevši u obzir uz dva derbija na Poljudu koja slijede, bitka za naslov će pasti na dva imena.
    Osijek i Hajduk.

    S tim da, iako ne igraju uvjerljivo, s obzirom na klase koje imaju i Penalaju i ekipi siguran sam da će tovari tu najmanje ili gotovo nikako kiksati u malim utakmicama.

    Promjene trenera sigurno neće biti, Kopp je tu do kraja sezone.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Bio je u Bordeauxu. Dobio je otkaz.
  • vjeko1701
    5.9k
    I još nije u Zagrebu?
  • IstokKa96
    557
    Nije stimalo, al bar je pokazao da mu je prvenstvo prioritet. Da je stavio kombiniranu momcad, onda bi se trubilo 'zasto nije prva ekipa, kaj ne mogu odigrat dvije tekme u 4 dana, hnl je bitniji'...sad kad je nastavio po svom i udario sa 'europskom' ekipom opet ne valja...rezultat je danas izostao kaj ne znaci da ce tako biti i na kraju sezone.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Po meni Kovač ili Petković kao dvije opcije koje bi imale smisla, sve ovo ostalo više smrdi nego miriše. Pa čak po meni i Bišćan za kojeg smatram da ima potencijala bit dobar trener, ali već vidim da bi ga zbog igre terali u tri pm nakon 10 utakmica...

    Ako ne može nitko od one dvojice, onda jedino po meni može neko strano ime u usponu ili neki prekaljeni strani trener pa koliko košto košto (skuplji su uvijek ovi jeftini...). Jer u suprotnom će bit cirkus i u financijskom i u rezultatskom smislu. Za Vahu nekako isto više nisam jer smatram da je predugo bio izbornik i da je prošlo njegovo vrijeme.
  • Captain America
    13.9k
    Gotovo sam siguran da bi Rosas imao bolji rezultat i igru od Kopića. Španjolci i Portugalci imaju najjače trenerske akademije i njihovi treneri sad masovno odlaze istočno zbog manjka prilika u domovini. Dalo bi se naći vrhunskog stručnjaka među njima koji ne bi bio pretjerano skup. To što ga nema ko naći je drugi par cipela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.