• Svi na Sjever
    1.9k
    Jedan igrac koji je obecavao pod Zoranom, cak istisnuo Stojanovica koji je dugo drzao poziciju desnog beka,Moharami,decko je neprepoznatljiv ove sezone kad dobije priliku,cak i pristup upitan nakon ovog sto sam danas vidio.

    Kod Stefulja,Spikica ili Tolica kad udju vidis da im je stalo da grizu al Iranac nula,nista ko ispuhani balon.
  • Stjepan
    479
    Ako nam se ne oporavi Ivanušec I Ademi najbebali smo žestko protiv Osijeka.
  • Nino Bule
    11.7k
    Iskreno ja bi ih oba cuvao za osijek, ocito su oba pokrpana i riskiras da ih izgubis na mjesec,dva. Treba protiv seville izac najjace moguce naravno i hrabro se potuc, ali ademi i ivanusec su pre načeti
  • Stjepan
    479
    Slažem se u potpunosti.
  • Praskaton
    1.9k
    Ima li uopce sanse da ademi bude fit za sevillu?
    I ja bi ih cuvao mada ako budu spremni igraju sigurno.
    Danas su trebali bit sacuvani svi glavni igraci.baturina bulat spikic menalo i ostali su to trebali odradit
  • De Oliveira
    1k
    Sustav 5-3-1-1 ili kako vec igramo je teski promasaj i treba se vratiti na staro. Prije svega moramo izbaciti Petkovica iz momcadi, jer zaista svojim pristupom pisa po klubu, navijacima i suigracima. Nekih posebnih opcija nemamo. Livakovic - Ristovski, Lauritsen, Sutalo, Bockaj - Emreli, Ademi, Ivanusec, Bulat, Orsic - Andric. Ovo je najbolje sto imamo i samo pristup mora biti na 100%. Sto se tice danasnje igre Livakovic, Lauritsen i Sutalo super Moharami i Bockaj slabo, Franjic kao i obicno lose. Decko se trudi da smo jasni, ali nama treba rezultat prije svega. Misic sve losije. Veci dio utakmice on meni igra dobro, ali kao i Franjic, svaku utakmicu 1-2 puta dovede protivnika u gol priliku. Gojak se trudi i bori, ali je neinteligentan i Bulat je za njega svemirski brod. O Orsicu i Ademiju nemam sto pisati. Ikone. Jurica sam ovdje uvijek hvalio, ali ovo sto pokazuje je ispod razine.
  • Stjepan
    479
    10 milijuna eura na pojačanja bačenih u vjetar,postavljanje trenera(sportskih direktora) koji mu mogu biti marioneta.
    Svi su krivi samo je Mamić zaslužan!
  • Woot
    101


    Emreli moze igrat beka samo u 3-5-2, nikako u sustavima s 2 stopera. On je primarno ofanzivni igrac i tako bi bio potisnut previse unahad
  • AndrijaZG
    13
    Sramota!

    Zalaganje nikakvo, Petka bih, koliko mi god drag bio, posjeo na klupu koju utakmicu da malo razmisli o svom pristupu i (ne)zalaganju, nadam se da s Kapetanom nije ništa ozbiljnije jer smo tek onda pošteno najebali.
    Na bezmudog šarlatana na klupi ne treba trošiti riječi, pa on nije mogao voditi i nije bio dorastao jednom hajduku dok su bili u raspadu, pa jedan Mijo Caktaš mu je radio probleme u svlačionici i sad mi očekujemo da on bude nekakav autoritet i digne dečke prije Seville i nastavka HNL-a.
    Tjeraj to dok je vrijeme i isprsi se napokon za pravog Trenera, inače se pozdravljamo s prvenstvom ove godine i treba se moliti Bogu da onda barem osvoje Osječani, a ne Talijani s juga.
  • Nousername
    626
    Mi smo ove sezone bolje igrali protiv jacih ekipa nego slabijih.
  • Captain America
    14.5k
    Sad će se dobit Osijek i bit će sve okej idući vikend. Ko i s Krznašem.

    Svi su krivi samo je Mamić zaslužan!Stjepan
    Za bezmudog tura zahvali milicajcu. Da se slušalo Mamića, imali bi Jozaka i Jakira.
  • Woot
    101
    Sad bi samo 3 trenerska imena prihvatio - Jakir/Biscan/Kovac. Osim toga sve zajebi da ne dode opet nekakav d*bil tipa Ivaylo Petev
  • SAS1987
    13.7k
    Za bezmudog tura zahvali milicajcu. Da se slušalo Mamića, imali bi Jozaka i Jakira.Captain America

    Tezko vjerujem da bi milicajac napravio bilo sta kontra Mamica.
  • AndrijaZG
    13
    I još mi nije jasno da smo mi za ovog Mišića dali 2M €, dok je Bjelica doveo malog Nejašmića za 1m i još će ga preprodati za par puta veći iznos. A i onaj ćelavi austrijanac u tovara je plaćen Austriji Beč ili Red Bullu 100k eura
    Treba priznat da njihov litavac, sportski direktor, radi dosta dobar posao s njihovim kikiriki budžetom. Zašto ga mi nismo uspjeli dovest a bio nam je u dvorištu, u Gorici? Lik bi čuda radio s našim budžetom
  • marcio amoroso
    33.1k
    Šta je točno taj jakir napravio da ga se zaziva kao Mesiju? Meni on u gram dva sa Kopićem i Krznarom.

    Kovač i Bišćan su naravno drugi svijet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.