• Eduardo
    17.2k
    Pozdrav :smile:

    Potrudio sam se izvući (po nekom mom skromnom mišljenju) deset najboljih pogodaka iz 2021. godine koje sam složio u kompilaciju kako bi zajedno izglasali najbolji od njih.

    Glasanje će biti otvoreno do 03. siječnja 2022. godine do 12:00 sati. | ako prije toga ne uklone video. |

    Odvojite 5 minuta vremena i pogledajte video. - Isplati se!

    Kompilacija ne može proći na YouTubeu pa sam je postavio na druge servise čisto da je podijelim s Vama i da je nisam radio džabe. U nastavku teme postavio sam dva izvora na video (u slučaju da jedan uklone) - prvi je vidljiv na forumu u obliku videa dok drugom morate pristupiti putem priloženog linka i lozinke jer je postavljen kao privatni video.



    Dinamo Zagreb | TOP 10 Golova - 2021. |
    PASSWORD; zonadinamo
    1. Najbolji gol 2021. godine je? (80 votes)
        10. | Mislav Oršić vs Hajduk za 2:1
          1%
        09. | Josip Mišić vs Hrvatski Dragovoljac za 1:0
          0%
        08. | Mislav Oršić vs Hajduk za 1:1
          4%
        07. | Marko Tolić vs Hrvatski Dragovoljac za 8:0
          1%
        06. | Mislav Oršić vs Tottenham za 1:0
          5%
        05. | Josip Mišić vs Gorica za 1:1
          0%
        04. | Kristijan Jakić vs Gorica za 2:1
          1%
        03. | Mislav Oršić vs BSK Bijelo Brdo za 3:2
          3%
        02. | Mislav Oršić vs West Ham United za 1:0
        25%
        01. | Mislav Oršić vs Tottenham za 3:0
        60%
  • SAS1987
    13.2k
    Odličan video i odabir golova :fire:
  • og1986
    2.9k
    Prekrasan video. Lijepo sažet.

    A Oršić izdominirao :strong:
  • Dino
    2.2k
    Najezio sam se, odlican video i tezak izbor definitivno!
  • cron1ck
    1.5k
    Odlican video, sve pohvale kolegi @Eduardo :clap:
  • Mali dioničar
    14k
    Lako Mišiću i Jakiću kad im je Kastrati sve servirao na pladnju.

    @Eduardo :clap: :ok:
  • Gelipter
    3.4k
    Svaka čast na videu. Svi su golovi fantastični, ali trebala bi biti dva izbora. Jedan izbor gdje bi bili samo Oršićevi golovi. Čovjek je prešao igricu. :strong: Ne znaš jesu li golovi spektakularniji ili zabijeni u važnijem trenutku i na taj način imaju posebnu veličinu. Drugi izbor bi trebao biti za najljepši gol ostalih. :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Svi su golovi fantastični, ali trebala bi biti dva izbora. Jedan izbor gdje bi bili samo Oršićevi golovi.Gelipter

    Imali smo tu raspravu. Ako izbacimo Orsine golove onda nece ostati nista :lol:
  • Gelipter
    3.4k
    Onda možda fakat staviti izbor za najljepše Kastratijeve driblinge i asistencije!? :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    fenomenalan video, meni je samo žao što nema oršićevog gola protiv villarreala, ono je vrhunski gol, al je malo ostao u sjeni jer se izgubilo. baš vrhunska akcija oršića i petkovića.
  • blue heart 72
    1.3k
    @Eduardo, hvala na odličnom videu i malom podsjetniku, kroz što smo sve prošli u ovoj godini. Kod izbora gola godine, ja sam se vodio sa više kriterija, i ljepotu gola, važnost gola, kao i koju je emociju probudio taj gol u tom trenutku. Uzimajući ta tri faktora u obzir, meni osobno je Oršin gol za 3:0 protiv totača, definitivno jedna druga kategorija u odnosu prema svim ostalim prekrasnim golovima
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ne znam za vas ali meni je prekrasno vidit Lauritsena nabrijanog i sretnog kod 70% ovih golova.
  • Eduardo
    17.2k
    meni je samo žao što nema oršićevog gola protiv villarreala, ono je vrhunski gol, al je malo ostao u sjeni jer se izgubilo. baš vrhunska akcija oršića i petkovićadb-izbjeglica

    Mogu se složiti, ali ne mogu se odlučiti koju majstoriju od ovih deset bih izbacio!? :wink:

    BTW - Dinamo je na Facebooku i Instagramu izbacio video | Svi europski golovi Dinama u 2021. godini |
  • Captain America
    13.2k
    Uz temu A Je Toa u pozadini.
  • Gelipter
    3.4k
    trebalo mi je par sekundi da skužim na kaj se referiraš, ali da. Ostanimo odgovorni kaj se cuge tiče bar do mraka. :joke: a onda nazdravimo za još puno ovakvih golova sljedeće godine.
  • Eduardo
    17.2k
    REFRESH! - u slučaju da ima onih koji još nisu dali glas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.