• Eduardo
    17k
    TROFEJ CICO ideja je potekla od našeg poštovanog forumaša @Mali dioničar, a cilj je izglasati najlijepši/najatraktivniji/najbolji gol sezone.

    Izvukao sam po nekom mom skromnom mišljenju deset najboljih takvih pogodaka iz sezone 2021. - 2022. koje sam složio u kompilaciju kako bi zajedno izglasali najbolji od njih.

    Glasanje će biti otvoreno do 03. lipnja 2022. godine do 12:00 sati. | ako prije toga ne uklone video. |

    Odvojite 5 minuta vremena i pogledajte video. - Isplati se!

    Kompilacija ne može proći na YouTubeu pa sam je postavio na Dailymotion. Nažalost, nije moguće da kompilacija bude vidljiva na forumu u obliku videa već joj morate pristupiti putem priloženog linka i lozinke jer je postavljena kao privatni video.

    TROFEJ CICO | Izbor za najbolji gol sezone | 2021. - 2022. |

    PASSWORD; zonadinamo
    1. Najbolji gol sezone 2021. - 2022. je? (67 votes)
        10. | Deni Jurić vs Orijent 1919
          0%
        09. | Dario Špikić vs Hrvatski Dragovoljac
          0%
        08. | Komnen Andrić vs Hrvatski Dragovoljac
          3%
        07. | Bruno Petković vs Šibenik
          0%
        06. | Marko Tolić vs Hrvatski Dragovoljac
          1%
        05. | Bartol Franjić vs Legia W.
          0%
        04. | Josip Mišić vs Hrvatski Dragovoljac
          0%
        03. | Petar Bočkaj vs Šibenik
          4%
        02. | Mislav Oršić vs BSK Bijelo Brdo
          4%
        01. | Mislav Oršić vs West Ham United
        87%
  • Olmic
    2.7k
    Možda fali od Orše protiv Belupa, tehnički vrlo zahtjevan gol.. Ali svaka čast na trudu
  • Eduardo
    17k
    znam na koji misliš. Onaj poluvolej u Koprivnici. Bio mi je u konkurenciji, na granici, ali odlučio sam ga izbaciti iz top 10.
  • Dino
    2.1k
    Svaka cast za video i ideju!

    Jedino nisam siguran je li glasanje uopce potrebno s obzirom na to da je doktor vec nakon te utakmice mogao biti nagraden za gol sezone. :wink:
  • Mali dioničar
    13.8k
    Hvala @Eduardoza izbor.

    Kontaktirali smo akademskog kipara za izradu Trofeja, ali cijena nam nije bila prihvatljiva tim prije što bi se kip za svaku sezonu trebao raditi ponovno i ponovno plaćati autora.

    Ideja bi bila kip prema ovoj fotografiji…

    pbm83m8fzgx867sk.jpeg

    Trebalo bi kontaktirati Dinamo, obitelj, autora fotografije - ima tu dosta posla, ideja je tu, probat ćemo ju realizirati dogodine.

    U svakom slučaju ne znam tko bi više zaslužio Trofej od Mislava koji je i mentalna personifikacija Cice kao Purgera par exellence u smislu ljubavi prema Dinamu, a opet toliko različit od Cice. Temperamentom smireniji, a put do Dinamovog dresa mu je bio teškom zaobilaznicom za razliku od Cice koji je još kao Dinamov pionir bio predodredjen za velike stvari.

    U svakom slučaju koliko je Cico zaslužio da Trofej nosi njegovo ime toliko je Mislav zaslužio biti prvi laureat.

    A za realizaciju samog kipića ćemo se potruditi.
  • Eduardo
    17k
    ideja i sam naziv su genijalni. Bilo bi super kad bi klub imao sluha i želje da to preuzme i realizira u potpunosti (naravno, ako im prepustiš prava :smirk: ). Ipak bi to bila neka potpuno druga dimenzija za samu nagradu, kad bi išla preko službenih kanala, a i u samom izboru bi sudjelovao nemjerljivo veći broj navijača što bi i sami izbor učinilo relevantnijim i zanimljivijim.
  • Mali dioničar
    13.8k
    Bilo bi super kad bi klub imao sluha i želje da to preuzmeEduardo

    Naravno, a s obzirom na to da je gospodja Elvira u umjetničkoj branši sigurno i ona ima tu kaj za reći.

    Zona je definitivno izvor ideja i inspiracija pa idemo prema realizaciji čim više njih.
  • Eduardo
    17k
    TROFEJ CICO osvaja Mislav Oršić sa svojim pogotkom protiv West Hama s ukupno 87% Vaših glasova!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.