• Eduardo
    17.2k
    TROFEJ CICO ideja je potekla od našeg poštovanog forumaša @Mali dioničar, a cilj je izglasati najlijepši/najatraktivniji/najbolji gol sezone.

    Izvukao sam po nekom mom skromnom mišljenju deset najboljih takvih pogodaka iz sezone 2022. - 2023. koje sam složio u kompilaciju kako bi zajedno izglasali najbolji od njih. Vjerojatno se među ovih deset nominiranih moglo pronaći mjesta i za neke druge pogotke, ali vjerujem da je onaj za kojim tragamo, onaj najbolji ipak ovdje, a to je najvažnije.

    Glasanje će biti otvoreno do 4. lipnja 2023. godine do 12:00 sati. | ako prije toga ne uklone video. |

    Odvojite par minuta vremena i pogledajte video. - Isplati se!

    1. Najbolji gol sezone 2022. - 2023. je? (140 votes)
        01. | Dino Perić vs Ludogorets
          0%
        02. | Robert Ljubičić vs Gorica
          1%
        03. | Martin Baturina vs Hajduk
          1%
        04. | Bruno Petković vs Bodø/Glimt
        76%
        05. | Luka Ivanušec vs Šibenik
          1%
        06. | Mislav Oršić vs Chelsea
        16%
        07. | Mislav Oršić vs Rijeka
          1%
        08. | Bruno Petković vs Osijek
          1%
        09. | Luka Ivanušec vs Gorica
          2%
        10. | Josip Drmić vs Split
          1%
  • Mali dioničar
    14k
    Svaka čast @Eduardo :ok:

    Meni je Oršićev protiv Chelsea najjači gol, ali kakav je ovaj Petković majstor to je strašno. Na kraju krajeva i tu ima asistenciju, čovjek je u skoro svakom videu.

    Kao sezona toplo-hladno, a radio čuda u Dinamu i zabio Brazilu u četvrtfinalu SP.

    Moćna kompilacija. :clap:
  • Captain America
    13.3k
    Znaš kakvi su golovi u konkurenciji kad Brunina i Oršina majstorija protiv Milana nisu upali u top 10.
  • runtothehills
    382
    Za cetvrti gol bi pokojni Spajić izjavio “rodjo nosi skare”.
    Kakva majstorija Petka…
  • Ali
    1.9k
    Tarzan bi trebao na pregovore oko Bruninog novog ugovora na mobu samo pustiti ovu kompilaciju i pitati gdje da potpišemo. :smile:
    Čovjek ima ključni potez u po meni top 4 gola od 10 ponuđenih.
    Kakva Turska i slične gluposti, platite čovjeka nemojte šparati za dobrobit emocija i oduševljenja plavih navijača.
  • Zagi
    4.9k
    Ivanušec protiv Gorice akcija sezone.
    Orša protiv Chelsea kontra sezone.
    Orša protiv Rijeke udarac sezone.

    Al škarice su škarice.
  • San Lorenzo
    11k
    Glasao za Brunu, ali da glasam za gol kojeg sam najburnije proslavio, bio bi to Ivanušecov za 1-1 protiv Lokomotive u Bišćanovom debiju.
  • Eduardo
    17.2k
    Bruno Petković protiv Milana asistencija sezone. Gol za koji mi je sada žao što ga nisam uvrstio ovdje.
  • Boysica
    441
    glasala za Orsin protiv Chelsea , al Petkove skarice su top.
  • Antisha
    646
    Petkove škarice sam vidio uživo i to je nešto što ću prepričavat dici i unucima do kraja života, samim time, izbor je no-brainer.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja sam vidio ali nisam vjerovao. U nevjerici ispitivao frendove jel to moguce
  • nemapredaje
    1.9k


    Ja sam najglasnije proslavio nepostojeći gol :grin:

    Drmićev u Salzburgu
  • Robi T
    209
    Petkove škarice i Oršin gol Chelseau
  • Dinamosaur
    940
    Oršin prolaz i gol protiv Chelsea bez dileme. Messi naših dana
  • Ludovic IX
    5.1k
    oršin gol je plod dobr lopte ljube petku, genijalnosti petka i fizikalija orše..petkov gol bodu je ono što će se pamtiti zauvijek..

    isto kao što pamtim van bastenov gol rusima 1988-e u finalu eura..imao sam 9 godina i ne treba mi youtube da ga vidim opet..
  • Zdravko Maček
    117
    Najjača akcija za gol br 9
    br 8 Slobodnjak ispod zida mi je isto mrak potez, bio je i pritisak da ne smijemo gubiti bodove i lik ovak metne slobodnjak mrtav hladan...top potez
    Gol protiv chelsea isto top, Orša iskusno prije udarca se lijepo odgurne od stopera da si napravi mjesta i onda ju onako lizne kraj golmana :love:
    Ali škarice u borbi za ulazak u ligu prvaka ipak najjači zgoditak po meni :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.