• Ali
    1.8k
    Samo nekoliko detalja koje govore da je VAR sudac ostetio dinamo, jer je trebao ponistiti zuti karton Bruni!
    U ovom trenutku na zamrznutoj slici.
    1.Bruno je jos u prilazu lopti i nema nikakve finte ni dopustene ni nedopustene.
    2.Sudac prema naputku prati liniju 16m i utrcavanja- nema za sada prekrsaja
    3.Golman je napravio prekrsaj jer je napustio liniju gola !!!
    4. Vidi se da Bruno gleda golmana i rekao bih logicno sa trzajem trazi prostor za siguran pogodak.

    Dakle ako je naputak da glavni sudac prati liniju 16m a VAR javlja da li je golman prekrsio pravilo. Po kojoj logici je Bruno napravio prekrsaj, ili zasto VAR nije ponistio zuti Bruni, golmanu dao zuti za prerani izlazak i ponovio izvodjenje udarca sa 11m ?
  • superhik
    9.7k
    Nema šanse da je Strukan mogao vidjeti Brunin zastoj od nekoliko milisekundi i gledati usput i rano ulijetanje igrača u 16 metara. Stvar je u tome da je dobio prije utakmice naputak o načinu na koji Petković puca jedanaesterce, a to je da je ono "rubno". To mu je bilo u podsvijesti i na najmanji zastoj odlučio je to prekinuti
  • Dudu
    2.6k
    Jedna zanimljivost da je penal sviran u 82:58, a počelo s aktivnom igrom od 91. minute.

    Promakelo mi je to da su fakat malo nadoknadili vremena, morala je nadoknada bit minimum 12 minuta.
  • vjeko1701
    5.9k
    Za kaj? 9 minuta maksimum maksimuma. Utakmica je završila golom u 98. minuti.
  • Dudu
    2.6k
    Haha pa 3 minute je minimum zbog zamjena, bio crveni Theophila to je jos minut i ovih 8 minuta bez igre, a bilo je realno jos dogadjanja..

    Lik je pokazo 6 minuta u 90toj, a dotad se nije igralo 7 samo zbog cekanja var odluke, tako da skolski bi bilo 11 plus ova minuta dodatna sto se cekala da Bruno izadje..

    EDIT: mislim nije da se ja žalim što nismo duže igrali s igračem manje, nego čisto dokaz koliki su debili naši suci i zašto će ih prestat zvat da sude i Konferencijsku ligu
  • Tom vg
    947
    Kak vam se da više..
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda sam u krivu, al nisu sve zamjene osim jedne naše bile tokom ove stanke radi VARa i penala.
  • Sljeme
    1.5k
    Evo pa analizirajte https://imgur.com/a/Ygthp4yEduardo

    Bravo na sažetku. Još je jasnije da je ovo bil čisti gol. Petković je majstor izvođenja penala.
  • Ludovic IX
    5k
    Ali ovdje jako puno ljudi njemu zamjera "kurcobolju" a onda ne gledaju kak je igrao kad je bio "bog" nogometa. Potpuno isto samo mu je dribling češće uspjevao. On tako igra i kad mu ode i kad neide.
  • flexXy
    1.8k
    Po meni se na sazetcima vidi da je ove ostale penale normalno puknuo kad je dosao do lopte a sad je zastao kad je dignuo nogu. Mislim da je pravedno ponisteno
  • mniokl
    247
    Mislav Oršić mora biti izvođač penala,postotak uspješnosti mu je daleko iznad Petkovićevog i djeluje siguran jako.Petko se nek ide zajebavati negdje drugdje.
  • Infinity
    14.9k
    Orsic je izveo premalo penala da bi mogli postotak uzeti za neku referencu, a kao takav je i dalje nizi od Petkovicevog. Zabio je 5 od 6 sto je 83.3%, u Dinamu 1 od 2 sto je 50%.

    Zanimljivo da Andric ima 87.5% (14/16), Cop 78.5% (11/14), a Juric 71.4% (5/7).

    Bog za penale, Ivan Krstanovic ima 89.8% (44/49)

    Prelistao sam sve nase igrace i jako sam iznenadjen koliko nasih igraca nikad nije pucalo penal. Zanimljivo da je Gojak jedini sa 100% (1/1), a vise njih ima 0% (0/1). Bulat cak ima 0/2.

    Malo tko bi pogodio tko je opalio malo veci broj penala i bio najsigurniji od svih igraca Dinama. Dakle, zanemarujemo Gojaka koji je izveo jedan penal i zabio ga. Marko Tolic pucao je 14 penala, a zabio cak 13 ili 94.1%.

    Meni bi penale pucali Andric i Tolic, Petkovicu bi dao tek kad oni nisu na terenu.
  • LM1995
    1.6k
    TolicInfinity
    Nek ga prvo stave u igru…
  • mniokl
    247
    Znao sam da je fulao jedan u karijeri,samo sam mislio da ih je vise pucao.Sjecam se da je pucao u Ligi prvaka i zabio bez problema.Vidi se valjda na treningu tko najsigurnije izvodi,nije bitno tko puca samo da ne izvodi sprdnju iz toga i ne kida zivce svima nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.