• ZGBhoy
    1.7k
    Pratim ovako malo vrste članstva u Klubu u Njemačkoj.
    Vidim da Naprimjer Eintracht i Bremen imaju mogućnost doživotnog članstva.

    Platiš za doživotno članstvo Naprimjer u Bremenu 1899€ to je godina osnutka.

    Dobiješ za to

    - doživotno članstvo
    - svake dvije godine večeru sa ekipom
    - aktualni dres
    - zlatnu člansku iskaznicu
    - potvrdu članstva
    - značku sa imenom na Stadionu (kad bi imali novi Stadion a ne Maksimir)

    Sad mene zanima koliko vas bi si mogli zamislit takvo članstvo ako bi Dinamo to ponudio.

    Možda i čitaju oni iz Kluba :blush:

    Ako nije mjesta za extra temu slobodno stavite ako ima pripadajuće mjesto
  • serbus
    3.4k
    Jesi pogodio dan za ovu temu haha nakon ovog danas će se tražit članska više. Dobra ideja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj bi kod nas dobio? Jednom godisnje besplatno hodocasce u medugorje? A oprosti, pomjesao sam clanstvo i upravu...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pokušam se sa nečim oraspoložit
  • Dino
    2.2k
    Po meni je to skroz dobra ideja za odrzavanje broja clanova jer vjerujem da ima dosta ljudi koji su tu i tam propustili neku sezonu uclanit se, a ovak ne bi morali mislit na to. Za tu cifru bi se u Dinamo uclanjivo 237 godine sto je ono, fakat dozivotno hahah.
  • Somport
    556
    Možda u nekoj boljoj budućnosti, ovak za cifru 1911kn dobiješ 2 dresa i vaučer za godišnju sljedeće sezone. Dobra ideja, samo teško bi se realizirala.
  • kibic
    831
    Uskoro. Još malo.
  • Mrvica
    3.1k
    Nekako mislim da je teško izvedivo ali ne i nemoguće ako budu normalni i sposobni ljudi vodili klub. Po meni odlična ideja i bio bi definitivno jedan od tih koji bi uplatili. :love:
  • Neron53
    248
    Na tu foru bi se moglo sufinancirati i gradnja stadiona.
    Tipa: ako je cijena po mjestu kapaciteta nekih 2 soma eura, ponuditi ekipi otkup svog mjesta na tribini :)
  • Paggini
    5.2k


    Pisi me odmah, idu nenamjenski ko djeca niz tobogan
  • Nolifer
    6.4k
    Može i mene odmah +1
  • Robi T
    207
    To bi bilo ok,super ideja.
    Samo Dinamo neće graditi stadion svojim novcem.
  • deda
    27.3k
    Jedna od točaka programa Dinamovog proljeća spominje i mogućnost otvaranja trajnog naloga za članstvo. Moramo prvo vidjeti tehničke mogućnosti s obzirom na obavezu potpisa ugovora s bankom i moguće promjene cijena članarine.
  • Neron53
    248

    Najmanji problem da se tako nesto ponudi potencijalnim investitorima
    Ako me pamcenje dobro sluzi, Ajax je radio svoj stadion na slican nacin. Ali kod njih su vecinu buđeta pokrili jaki sponzori koji su unaprijed financirali svoje lože. Karikiram, zuja za dvije milje eura financira 2 posto stadiona i dobiju lozu sa 50 mjesta koju kasnije koriste, rentaju, imaju gdje dofurati poslovne partnere i sl.
  • Nolifer
    6.4k


    Neka simbolična nagrada tipa kapa, kemijska, majica, novčanik ili sat u tom limitiranom stilu :ok:
  • Paggini
    5.2k


    Sve sto trazimo je da nam omogucite dodatne mogucnosti da Dinamu dajemo pare!! Sve moze!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.