• dinamo vitez
    214
    Ja ne vidim ni da ga je Dinamo nešto htio previše. Oršić je na lijevom krilu već 4 godine, a i desno smo imali Majera. Puno je to para za igrača za kojeg nisi siguran hoće li ostat zdrav. I dalje je to ogroman ugovor.
  • miro
    3.1k
    Samo sam htio izrazit zadovoljstvo činjenicom da je Marko zdrav i da ima nogometa pred sobom. Onakav Pjaca kakav je bio kad je otišao bi možda bio i najbolji igrač Dinama danas, samo kaj ga u tom izdanju vjerojatno više ne bumo gledali. Osim navedenog, znam iz prve ruke kako nikad nije zaboravio otkud je krenuo, pa ga i to u mojim očima čini pravim dečkom i Purgerom. Želim mu svu sreću
  • Krizy
    34.9k
    Moram još ovu od Olma staviti :clap:
    l04wven4eo3t2dtm.jpg
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko ja znam, kod Pjace je ostslo nekih nerasčišćenih računa od transfera i zato su bile male šanse za povratak.
  • Kujtim Shalla
    2k
    za Ćoru ima i te kako mjesta u ovom dinamu. Nama i treba kreativan i moderan vezni. Ginuo bi za dres
  • xavier
    11.1k
    za Ćoru ima i te kako mjesta u ovom dinamuKujtim Shalla

    Nama i treba kreativan i moderan vezniKujtim Shalla

    Kakve točno veze ima prvi dio s drugim? :brow:
  • Kujtim Shalla
    2k
    zato što je on i prvo i drugo kompa. Ima mjesta za njega u dinamu, jer mi nemamo osim toplica igrača koji može poturiri loptu. Sve je li la
  • BBB Sibenik
    3.8k
    https://www.24sata.hr/sport/schifo-o-derbiju-dinamo-dobiva-sibenik-i-hajduk-a-onda-treba-vaditi-mast-bilima-u-zagrebu-834943


    “Šibenski su navijači uvijek nekako bili bliži Zagrebu nego Splitu, a to bi se moglo vidjeti i za vikend. U Šibeniku ima dosta navijača Dinama. To su rodbinsko-prijateljske veze, ha, ha, ha... Ma ne, ali stvarno će na tribinama biti prijateljskih veza navijača Šibenika i Dinama, uvijek je to nekako tako bilo. Modri neće u Šibeniku imati okružje na tribinama koje bi na bilo koji način bilo neprijateljsko, dapače, bit će obratno. Uglavnom, mislim da će atmosfera na stadionu biti sjajna. - Ma, onda treba u Maksimiru napraviti ogroman vatromet, ispaljivati rakete, pozvati padobrance, ha, ha, ha... Naravno da itekako poštujem Hajduk i sve njihove navijače, ali trebaju u plavom domu napraviti sve da im “izvade mast”. Jer, zamislite kad vam najveći suparnik u zadnjem kolu dolazi na proslavu naslova prvaka. Nema ničega slađeg - zaključio je.”

    Šifo legenda krenija im vadit mast
  • Majki2111
    2.6k
    Moram priznat fascinira me Bjelica na intervjuima, ta prgavost, baš čovjek zna stat pred kmerama i bit primjećen, zna čovjek navuč masu na sebe. Zna napravit cirkus i ljudi se lijepe za to. Zna bit prgav i to na pozitivan način. Treba i to ponekad u životu, stat iza svojih stavova, napraviti scenu, da te primjete ljudi,. Svaka mu čast. Još je i elokventan i načitan i zna jezike. Baš taman sve.
  • Eduardo
    17.1k
    Brutalan start Jamesa sinoć na Kovačića... na gležanj lijeve noge. Nadam se da ipak nije teško ozlijeđen :pray:
  • Captain America
    13.1k
    Luka 3 asista u poluvremenu za Real :ok:
  • marcio amoroso
    31.8k
    53uen69be8l1i5yk.jpeg

    Jakić nakon utakmice protiv West Hama.
  • thomas22
    256
    Vazna tekma za leipzig, a olmo i gvardijol na klupi!?
  • Stjepan
    479
    Olmo igra jako loše u zadnje vrijeme napravio je veliku grešku što je otišao na olimpijske igre poslje eura i ozljedio se i propustio cijeli prvi dio sezone a za Gvardiola mi nije jasno zašto je na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.