• Blue98
    722
    Kramaric gol i assist
  • Krizy
    35.4k
    Majer 2 gola :strong:
  • Neki tip
    19k
    Majer 2 gola :strong:Krizy

    ...i 3 ključna dodavanja.

    Ali ono što kod njega doista oduševljava u odnosu na raširenu percepciju o njemu (a koju sam i sam imao) je 15 dobivenih duela od 20 na tlu! :gasp:

    Da zna igrati smo svi znali. Ali da će ovako dobro u fizički vrlo zahtjevnoj ligi igrati trkački i prolaziti u duelima, ma ni pomišljao nisam!

    Na sofi 9.4 danas.

    Svaka čast tom momku!
  • Carrasco
    4k
    Sjećam se jedne utakmice... Lovro na klupi, a na njegovoj poziciji Damian Kadzior :lol: :lol:
  • marcio amoroso
    32k
    Lovro je uistinu doktor. Svaka mu čast.
  • Jurki
    8.4k
    Njegove predstave su samo jos jedan u nizu dokaza da je naša struka u banani..
  • Ali
    1.9k


    To je mene kod Bjeluce bas ljutilo, izivljavali su se na Lovri, kljucne utakmice EL nije cak ni u zapisniku bio !
    A realno levat kojeg je on doveo (poljak) je skoro sve bitne krenuo iz prve. Inace bjelko je vrh trenutno u hnl, ali ubija ga ego i to kaj nije bas previse sklon mladim talentima. I sada u osijeku samo zaper je iz juniorskog pogona dobio priliku svi ostali su na posudbama, nema strpljenja
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ne mislim da je majeru bjelica učinio išta loše. Lik je bio katastrofalan u obrambenoj igri i vrlo se loše kretao kad nismo loptu imali. Ako ništa drugo, shvatio je da tako ništa neće napraviti u karijeri.
  • Eduardo
    17.3k
    To je mene kod Bjeluce bas ljutilo, izivljavali su se na Lovri, kljucne utakmice EL nije cak ni u zapisniku bio !
    A realno levat kojeg je on doveo (poljak) je skoro sve bitne krenuo iz prve. Inace bjelko je vrh trenutno u hnl, ali ubija ga ego i to kaj nije bas previse sklon mladim talentima. I sada u osijeku samo zaper je iz juniorskog pogona dobio priliku svi ostali su na posudbama, nema strpljenja
    Ali

    Kadzior je u Dinamu bio sve samo ne levat. 21 gol i 22 asistencije u 77 utakmica... da smo imali takvog levata ove sezone ne bi bodove iz Maksimira nosili Belupo, Istra, Lokomotiva...

    Koje sve bitne je krenuo od prve? Dok je bio u Dinamu u tom periodu momčad je odigrala 29 europskih utakmica od čega je on u njih pet krenuo od prve (dva puta Saburtalo). U 10 nije bi ni na klupi dok je 7 puta ušao s klupe. O HNL-u se već može pričati, ali tad je cijela prva sezona Bjelice bila takva da se puno rotiralo, a Lovro je tu imao peh da se odmah u 01.kolu teško ozlijedio. Kasnije je i odigrao nešto, ali slažem se da je Kadzior Bjelici bio izbor ispred Majera.

    Pošto su obojica kod Bjelice ozbiljniju priliku dobivali u HNL-u nema potrebe omalovažavati Kadziora da bi uzdignuli Majera. Ovom to nije potrebno jer je jasno o kakvom se igraču radi, a ovaj drugi to nije zaslužio jer je svoje u Dinamu odradio sasvim korektno.
  • Brotnjo
    470
    Kakvu emociju imate prema Dinamu; je li Dinamo trauma vaše karijere ili klub koji volite?


    – Ma meni je Dinamo sve! Da je sve bilo kako treba, ostao bih u Dinamu cijeli život! Sad vam to govorim iskreno, baš od srca! To zna cijela moja obitelj. Moj brat Josip i danas je svaku utakmicu na “sjeveru”.

    Evo link čitavog intervjua (Ante Ćorić)
    https://m.grude.com/clanak/?i=357714
  • Captain America
    13.3k
    Ante Ćorić osvojio naslov s Zurichom.
  • Eduardo
    17.3k
    Empoli poražen 1:3 od Torina. Stojke skrivio penal za 1:1, a u 86. min dobio crveni, tj. drugi žuti.

  • ZGBhoy
    1.7k
    9 godina odkad te nema,sjećam se kao da je jučer bilo kad mi moja Supruga javila da te više nema,sjećam se da mi suza krenula!

    2016 sam bil u Parizu na Europskom Prvenstvo i srel neke Šveđane navijače AIK Solne,kad su pričali od tebi,ono poštovanje prema tebi i ljubav od strane njih predivan doživljaj!

    Draže bi mi bilo da si još tu Ivane

    Mirno spavaj vječni san ......... 3dpytgylchd4hzh5.jpeg
  • BBB Sibenik
    3.9k
    q7lppgpl1tz95qcu.jpeg

    Profilna Antina :heart:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    pboibgkk3y8jub61.jpg
    Ja čak imam feeling da se nešto kuha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.