• Neki tip
    19.3k
    ma mislim da je Osijeku i dalje puno 500k eura za rang igrača Kandziora, zahvalnog, ali ne i igrača razlike..

    Istrošili su se dobro na Mierezu (2.5 mil) i pretpostavljam da je to prilično iscrpilo Bjeličin budžet za pojačanja.

    A nemreš ga pustiti, kad znaš da ćeš na njemu sigurno zaraditi. Ili imati odličnog igrača u napadu.

    Kadzior u HNLu dokazano može puno, ali to je igrač kojeg je Dinamo platio 400k eura.. sad je par godina stariji, a Osijek nije Dinamo.
  • Eduardo
    17.6k
    A nemreš ga pustiti, kad znaš da ćeš na njemu sigurno zaraditi. Ili imati odličnog igrača u napadu.Neki tip sa Zapada

    Koliko sam ja čitao Mierez je već bio spreman na put za Kinu - 7M€, ali na kraju su se ispriječila neka nova kineska pravila o kupovini igrača ili što već.
  • Infinity
    15.2k
    Ogranicili su place stranim igracima.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Modrić neće biti na hrvatskoj kovanici eura.


    Lista motiva/prijedloga građana u web anketi koji su dobili od 100 glasova naviše:
    1. Nikola Tesla – 2599 glasova; 22,8% od svih glasova
    2. kravata – 1063 glasa; 9,3% od svih glasova
    3. Vukovarski vodotoranj – 419 glasova; 3,7% od svih glasova
    4. hrvatski pleter – 358 glasova; 3,1% od svih glasova
    5. pas dalmatiner – 311 glasova; 2,7% od svih glasova
    6. Vučedolska golubica – 276 glasova; 2,4% od svih glasova
    7. Plitvička jezera – 223 glasa; 2% od svih glasova
    8. pulska Arena – 210 glasova; 1,8% od svih glasova
    9. Franjo Tuđman – 143 glasa; 1,3% od svih glasova
    10. hrvatski grbovi – 136 glasova; 1,2% od svih glasova
    11. kralj Tomislav – 127 glasova; 1,1% od svih glasova
    12. Zagrebačka katedrala – 123 glasa; 1,1% od svih glasova
    13. Luka Modrić – 100 glasova; 0,9% od svih glasova


    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/koji-su-motivi-za-euro-dobili-najvise-glasova-tesla-dominirao-tudman-ostao-na-dnu-15089761
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Tesla prije Vodotornja, :monkey: .
  • xavier
    11.1k
    Meni je u ovom tekstu ipak najfascinantniji naslov...koja je logika ovog naslova? Čemu spomenuti Tuđmana koji je završio 9., a ne zadnji kako sugerira naslov? Ne propustiti niti jedan mogući klik i probati potaknuti raspravu ako je to ikako moguće.

    Modrić je vrlo vjerojatno najbolji hrvatski nogometaš ikad, bez obzira na moje mišljenje o njegovim vannogometnim potezima, ali kako je on uopće mogao doći na listu? Čovjek je živ i još uvijek aktivno igra nogomet...pa naravno da ne može biti na kovanici.
  • Eduardo
    17.6k
    Čarli je nakon samo 13 dana dao otkaz u Lokomotivu. Razlog su privatne poteškoće. Nadam se da nije neka bolest u pitanjumarcio amoroso

    Nestao čovjek i sa društvenih mreža, sve ugasio.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Čarli je nakon samo 13 dana dao otkaz u Lokomotivu. Razlog su privatne poteškoće. Nadam se da nije neka bolest u pitanjumarcio amoroso

    Ma sumnjam, vidio sam ga prije 3 dana kak šeće psa.

    Bit će da Franka nije oduševljena idejom života u Moskvi, taman su napravili kuću i valjda joj tu idilu jako remeti njegov trenerski angažman u Lokomotivu.
  • Dudu
    2.6k
    I ja mislim da je Franka rekla ne može :D

    dan kad je završavao karijeru objavila je neku sliku u fazonu vrijeme je da se vratiš, čekaju te cuko i sin.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bit će da Franka nije oduševljena idejom života u Moskvi, taman su napravili kuću i valjda joj tu idilu jako remeti njegov trenerski angažman u Lokomotivu.Mali dioničar

    Razumljivo. Bitno je da nije neka bolest.
  • badjibadara
    1.7k
    Soudani to Damac.
  • superhik
    10.3k
    nego, jel ti to pratiš Franku po društvenim? :lol:
  • Baneki
    728
    Jozo Šimunović ne može pronaći klub više od godinu dana, sa samo 26 godina. Kužim da Mandžukić s 35 ima problema s pronalaskom kluba, ali netko s 26?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.