• Navijač Dinama
    7.3k
    posudbu mogao u Hrvatsku.marcio amoroso

    Kod nas? :monkey: :monkey: :roll:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Kod nas? :monkey:Navijač Dinama

    Mi smo level, ako ne i dva iznad onoga šta on može pružiti.
  • Nolifer
    6.5k
    Što se Mandže tiče, karikirat ću, brate, mogo si doć kod nas i odigrat sezonu iz snova za dušu, ostalo sve nema smisla... (znam, da je velika konkurencija u napadu)
  • Krizy
    35.4k
    Dejan Lovren rođen je 5.7.1989.u Zenici. Karijeru je započeo u Dinamu. Debitirao je 10. svibnja 2006. godine u ligaškoj utakmici protiv Varteksa. Sezone 2006/07. i 2007/08. provodi na posudbi u zaprešićkom Interu, a u sezoni 2008/09. priključuje se prvoj momčadi Dinama na ljetnim pripremama. Dobiva priliku u odlučujućem susretu za prolaz u skupine Kupa UEFA-e protiv praške Sparte te postiže pogodak za 2-2, a Dinamo je s konačnih 3-3 prošao dalje.

    U zimskom prijelaznom roku 2010. godine Lovren odlazi u Lyon, a nakon toga igra za Southampton i Liverpool, te trenutno za Zenit.

    Kao Dinamov igrač debitirao je za reprezentaciju 2009. godine u prijateljskom susretu protiv Katra.
    U Dinamo je odigrao 68 utakmica i postigao 4 pogotka te osvojio 3 lige i 1 kup.

    Nije zaboravio Dinamo kao mnogi, što dokazuje često objavama na instagramu. Dok je igrao za Liverpool došao je u Manchester posjetiti igrače i stožer Dinama koji su se spremali za utakmicu Lige prvaka. Podružio se s njima i poželio im sreću uoči utakmice koja se igrala na Etihadu.

    Sretan 32. rođendan Dejanu!
    xermspab5o42zt0t.jpg
    ruvqshavd2zbdu4r.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Sinoć Žalgiris dobio 3:1 Lienfeld.

    Za Litvance napad predvodio naš Sylvestr, s klupe ušao J. Tadić i kao dodatni prstohvat romantike između Dinama i Žalgirisa je začinio Meinardas Mikulenas (iako je bio na klupi) kao sin Gražvajdasa.

    Tak da, zna se za kog se navija u kvalifikacijama uz Dinamo.
  • Infinity
    15.2k
    Tadic je igrao i za Dinamo protiv Linfielda :grin:
  • Eduardo
    17.2k
    Henriquez potpisao za brazilski Fortaleza Esporte Clube.

  • jp23
    2.2k
    Njemu je tek 27 godina, ne znam zašto sam ja mislio da je on valjda 5 godina stariji?!
  • Eduardo
    17.2k
    valjda zato što se čini da je bio kod nas prije "100" godina. Mene je isto iznenadilo, mislio sam da se vrti oko 30.
  • Krizy
    35.4k
    Borevković u Guimaraes za 1.2M €.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ne mogu da vjerujem da je otpisao Ćorića :monkey:
  • Eduardo
    17.2k
    skroz čudna odluka, ali valjda ga zato i zovu 'The Special One'...
  • markoli
    1.6k
    Ajde barem je u društvu zvučnih imena. :smile:
  • markoli
    1.6k
    Benković bi navodno mogao opet na posudbu u Celtic. Ne bi to bilo loše za njega. Tamo ga vole, a dobit će priliku. U Belgiji je navodno upao u priču gdje su se dogodile smjene u klubu i da je bio sukob na relaciji trener - sportski direktor i na njemu su se lomila koplja.

    [preselio komentar s krive teme]
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.