• superhik
    10.2k
    Declan Rice vs. Hungary:

    92.4% pass accuracy
    81 total touches
    100% long passes completed
    2 fouls won
    2 interceptions
    2 tackles
    1 goal
    0x dribbled past
  • NitkoBitan
    11.8k
    Još nikakva info o ulaznicama :vomit:. Dam se kladit da su vec sva 3 kluba u grupi izasla sa informacijama o cijenama ulaznicama i datumima prodaje, dapače vjerujem da u prodaji imaju i komplete...
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa imaju, gore sam pisao za Rapid, kolega agramZ je nadopunio. A i za West Ham je netko stavio sliku s cijenama paketa.

    Nema veze, mi ionako nemamo problem s brojkom ljudi na utakmicama pa se ne treba ništa raditi u tom segmentu.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Dobre vijesti. Gostujuci navijaci ce biti dopusteni u skladu sa epidemioloskim mjerama drzava.
    U Spanjolskoj, Grckoj i Turkoj nisu dopusteni gostujuci navijaci (za Belgiju nisam siguran).
  • über alles
    1.4k
    Uz te tri drzave i Belgija je navedena pod one koji nece dopustit gostujuce navijace kolko sam vidio.
  • rob ljubavi
    772
    Belgija također dozvoljava od ovog vikenda, tako da , svi u Belgiju :D
  • Eduardo
    17.2k
    Zašto je Bartol na B listi, pa i Šutalo?

    PRIJAVLJENI IGRAČI ZA EUROPU:

    A lista: Dominik Livaković, Danijel Zagorac, Dinko Horkaš, Sadegh Moharrami, Stefan Ristovski, Daniel Štefulj, Dino Perić, Rasmus Lauritsen, Emir Dilaver, Kevin Theophile-Catherine, Marin Leovac; Arijan Ademi, Luka Ivanušec, Amer Gojak, Marko Tolić, Marko Bulat, Josip Mišić, Duje Čop, Bruno Petković, Deni Jurić, Komnen Andrić, Mislav Oršić, Luka Menalo, Dario Špikić

    B lista: Josip Šutalo, Bartol Franjić, Ivan Šaranić, Martin Baturina, Jakov-Anton Vasilj, Tomislav Duvnjak, Fran Tomek, Nikola Čavlina
  • Crusades1986
    9.5k
    Valjda da ne zauzimaju mjesto na A listi a imaju uvjete da budu na B listi jer su ispod 23 godine i homegrown igraci.
  • Papastrumf
    9.4k
    Vjerojatno jer zbog godina mogu biti na B, da oslobode nekom mjesto na A listi.
  • Eduardo
    17.2k
    to sam skroz smetnuo s uma. Za Bartola sam već pomislio da je neka teža ozljeda u pitanju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Valjda da ne zauzimaju mjesto na A listi a imaju uvjete da budu na B listi jer su ispod 23 godine i homegrown igraci.Crusades1986

    I see Football Manager talk here
  • Eduardo
    17.2k
    Navijači West Hama na Twitteru :smile:


  • Neki tip
    19k
    u pravu ljudi 1/1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.