• ElektricnaInfluencija
    214
    Zašto članovi Dinama i dalje nisu dovoljno cijenjeni? Zašto se može uzeti besplatna članska ulaznica samo za sjever gore – najlošiju tribinu?
    Pretjerujem li?... s obzirom na to da se mogu uzeti samo četiri besplatne ulaznice godišnje...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Inače za derbije je i zapad gore ali kako nije još pušten u prodaju...
  • deda
    28.1k
    Besplatne ulaznice uvijek se mogu uzeti za gornje tribine na derbijima. Na manjim utakmicama se mogu iskoristiti za donje tribine.
  • Papastrumf
    9.9k

    Zasto clanovi dinama vise ne cijene klub za koji navijaju?
    Plate 20€ za clanarinu pa ocekuju 4 besplatne ulaznice za zapad dolje, ajde.

    Clanstvo u dinamu treba predstavljati cast i ponos, a ne nacin da se dodje do besplatnih ulaznica i onda jos prozivati klub jer ti ne odgovara tribina.
  • deda
    28.1k
    Ma ne treba se sramiti ni to reći. Besplatne ulaznice će vrlo brzo otići u ropotarnicu povijesti.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Neka. Bilo bi dobro kad bi jedne cijene bile za clanove a druge za ostale, kao u Osijeku i Rijeci sto imaju.
  • ElektricnaInfluencija
    214
    Ok, ok... shvaćam. Ako sam nekog uvrijedio tim pitanjem, stvarno nije bila namjera... Ispričavam se.
    Nikad mi neće bit problem uzet ulaznicu za Dinamo, bila ona 0, 5, 15, 50 ili 100 eura. To je najmanji problem. Ali ipak ako već postoji takva opcija da se uzme besplatna ulaznica, neka onda bude isplativo ili onda neka ne bude besplatnih ulaznica jer mislim da bi ljudi radije platili 5, 15 ili 20 eura za sjever/zapad dolje nego uzeli sjever gore besplatno
  • Pop corn
    5.2k
    Ma ne treba se sramiti ni to reći. Besplatne ulaznice će vrlo brzo otići u ropotarnicu povijesti.deda

    I to iz jasnih razloga:

    a) građenje identiteta kluba i važnosti članstva

    @Papastrumf je sve objasnio kratko i jasno.

    b) financijskog razloga

    Nedavno sam tražio između ostalog za prošlu kalendarsku godinu izračun koliko je klubu izmaklo prihoda zbog tih 4 besplatne ulaznice (koje ispadne koštaju ako biras Hajduk i Rijeku recimo više nego cijena godišnjeg članstva). Kad sam dobio podatke, ostao sam paf.
  • SAS1987
    13.5k
    Nedavno sam tražio između ostalog za prošlu kalendarsku godinu izračun koliko je klubu izmaklo prihoda zbog tih 4 besplatne ulaznice (koje ispadne koštaju ako biras Hajduk i Rijeku recimo više nego cijena godišnjeg članstva). Kad sam dobio podatke, ostao sam paf.Pop corn

    15 000 clanova uzelo po 4 karte koje u prosjeku kostaju 12€... Znaci oko 700k€?

    Jesam pogodio ko Hajduk sa Debrecenom? :lol:
  • Bosskovitz
    7.6k
    Ok, ok... shvaćam. Ako sam nekog uvrijedio tim pitanjem, stvarno nije bila namjera... Ispričavam se.ElektricnaInfluencija

    Nisi nikoga uvrijedio, sve je ok.

    Besplatne ulaznice, pogotovo u tom broju, relikt su nekih starih vremena u kojima se pripadnost klubu gledala kao neto korist. Ta vremena ostavljamo iza sebe i ovo unisono mišljenje, pogotovo od ljudi koji su ti odgovorili, daje ti jasnu naznaku smjera u kojem će se ići.

    Članovi kluba moraju ostvarivati benefite i ostvarivat će ih sve više i više, ali ti benefiti neće biti pokloni i besplatne ulaznice nego popusti, ekskluzivne ponude, ekskluzivni sadržaji, prvenstvo kupovine ulaznica ili proizvoda, mogućnost sudjelovanja na nekim klupskim eventima i slično. Uvijek će tu biti simbolični poklon za članstvo, ali poanta je da nisi član zato kaj si izračunao da ti se više isplati učlaniti nego kupiti 4 ulaznice u sezoni nego da si član jer voliš Dinamo, želiš biti njegov dio i tu pripadaš.

    EDIT: I da se razumijemo - ne kažem da si ti član zbog toga, karikiram. Ljudi koji bi radije platili 5/10/15 eura nego iskoristili besplatnu člansku ulaznicu za sjever gore će to i napraviti. Oni koji ne bi će podignuti besplatnu ulaznicu i otići na SG.
  • Papastrumf
    9.9k
    Ok, ok... shvaćam. Ako sam nekog uvrijedio tim pitanjem, stvarno nije bila namjera... Ispričavam seElektricnaInfluencija

    Ma nisi nikoga uvrijedio, samo pokušavamo reći da trebamo mijenjati mindset dobrog dijela dinamovih navijaca.
    20 godina totalne bolikurčine za članstvom od strane klupskih struktura je napravilo svoje, ali zato tu i jesu novi ljudi da mijenjaju stvari.
  • Paggini
    7.2k
    Poanta članstva je moralna superiornost i automatsko pobjeđivanje u svakoj raspravi sa samoprozvanim dinamovcima.

    "Treba nam lijevo krilo, Hoxha nije taj..."

    ""Nama"? Ti si član Dinama inače?"

    "Pa.. nisam, ne..."

    I eto, pobijedili ste. Ulaznice nam ne trebaju, hvala lijepo.
  • jedan u nizu
    6.2k
    @Liks90 nadam se da si se naspavao. Sto si spavao, spavao si, do nedjelje nema odmora.
    U 11:00 svekoliki puk sa zone ocekuje izvjestaj\broj sjedala stavljenih u prodaju.

    :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.