• jedan u nizu
    6.1k


    Ja sam za istok prebrojao i ispada mi 4296 mjesta.
    Negdje pise da je zapad 3700, a jug je nekih 1215 navodno.
    To bi bilo 9200 mjesta otprilike.

    Službeni kapacitet je 10 800, a rekord im je zadnje gostovanje Hajduka kada je bilo 10 390 posjetitelja.

    Kako su dosli do 10 800 nemam pojma, bit ce da imaju istog profesora matematike kao Goricani
  • Brusa
    734
    https://nk-varazdin.hr/2024/obavijest-uoci-utakmice-protiv-dinama-2/

    Karte za Vž su od danas u prodaji.
    Za jug prodaja preko dinama, za ostale tribine karatana u Vž, rade od 16-19 h
  • jedan u nizu
    6.1k
    ZAPLAVIMO VARAŽDIN!
    ️ Na raspolaganje smo dobili 1200 ulaznica za tribinu jug, a cijena ulaznice je 10€.
    ➡️ Sutra, u utorak 23. travnja, počinje prvokup za vlasnike godišnjih ulaznica, a slobodna prodaja kreće od srijede 24. travnja.
    ➡️ Svoje ulaznice možete nabaviti fizički na Ticket pointu u sljedećim terminima:
    Utorak, 22. travnja od 11 do 19 sati - PRVOKUP samo za vlasnike godišnjih ulaznica
    Srijeda, 23. travnja od 11 do 19 sati - početak SLOBODNE prodaje
    Četvrtak, 24. travnja od 11 do 19 sati
    Petak, 24. travnja od 11 do 19 sati
    ➡️ Na dan utakmice neće biti prodaje ulaznica.
    ➡️ Na zapadnu tribinu neće biti moguće ući s obilježjima gostujućeg kluba.
  • Paggini
    7.1k
    rekord im je zadnje gostovanje Hajduka kada je bilo 10 390 posjetiteljajedan u nizu

    Vrijeme je da dinamovci na sjeveru pokažu kako se navija za Svetinju, duša bi mi zaplakala da ovo ne srušimo u ovakvom trenutku. Vidimo se na jugu!
  • recikaj86
    109
    Izvjestaja o tijeku prodaje nece biti jel :(
  • Hnlovac
    231
    Sviđa mi se kad smo Lokose zatrpali mailovima da se trgnu. Trebalo bi sad naspamat Varaždin reda radi, možda tom kromanjonskom klubu dođe iz guzice u glavu da stavi online prodaju u 2024.
  • Robi T
    230
    Po njihovoj objavi o prodaji karata,na webu kluba,imaju online prodaju ali ona za ovu utakmicu neće biti moguća.
  • deda
    28k
    Nk Varaždin će sigurno izvijestiti o tijeku prodaje za zapad, a naš klub što se tiče juga. Za istok vjerojatno nećemo znati, ali uvijek se može pitati na blagajnama prodavače karata.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Za jug prodaja preko dinama, za ostale tribine karatana u Vž,Brusa

    Procitao sam negdje (ne znam kolko je pouzdano) da je 1200 karata za jug u Zagrebu a da ce oko 300 njih za jug bit dostupno za kupnju u Varazdinu.

    Nek netko u Varazdinu provjeri pa javi mogu li se uzet karte za jug i tamo. Meni se ovih 1200 cini manje od ukupnog kapaciteta gostujuce tribine.
  • Big Daddy
    187
    Danas je u Varazdinu 300 ulaznica za jug u prodaji
  • recikaj86
    109
    odakle ta info?
  • DrawTube
    3k
    Stadion-Varteks-02.jpg

    Uzeo sam ovu sliku kao referencu i nabrajao točno 1200 mjesta. 224 rubovi, 184 sredina lijevo i desno i 192 središnja 2 sektora

    Ovak očito puštaju više od kapaciteta ali taman s obzirom na stajanje
  • Big Daddy
    187
    svaka cast na trudu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.