• Peškaman
    2.6k
    Ma ova istočna tribina Gorice je takva misterija,kao i njihov kapacitet čitavog stadiona :lol:
    Vidićemo kad se rasprodaju ove dodatne,bit ćemo pametniji.
  • Liks90
    1.1k
    ma ko će to vise znat
  • Filip 91
    540
    Koji je službeni rekord stadiona?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kad objave u sub da je pao rekord od 7 500 ljudi bit ce vrh :lol:
  • Wolf123
    6
    Mislim da iz 2023 kada je bilo 5012 gledatelja tada je takodjer Dinamo gostovao.
  • criticus
    1.3k
    Mislim da iz 2023 kada je bilo 5012 gledatelja tada je takodjer Dinamo gostovao.Wolf123

    A tad nije bio otvoren cili istok? Te brojke ništa ne znače. Vrlo je upitno koliko je zapravo prodano karata i za ovu utakmicu. Mi smo vidili da je u online prodaju pušteno između 3400 i 3600, neznam jesam upratio sve sta je išlo preko weba. Koliko oni imaju godišnjaka, koliko su podilili, jesu sve podilili, to niko nemože znat. Može bit da će realno na stadionu bit 4 tisuće ljudi.
  • NitkoBitan
    12.3k
    A tad nije bio otvoren cili istok?criticus

    Oni su tek nedavno dali tovarima C1. Mislim da nikad u kratkoj povijesti istocne tribine u Gorici nije bilo da je pusten cijeli istok u prodaju

    Najvise sto su davali je 13 sektora C2.
  • DrawTube
    3k
    Sjećam se da je Tovara zadnju tekmu na C1 bilo možda 100ak

    Jesu im dali samo to ili ovi nisu pokupovali gotovo ništa C1?
  • Nino Bule
    11.5k
    Nagurali se na jednu stranu, dobili 1970 karata i sve prodali
  • Klenx
    4.1k
    Ovako nekom matematikom rekao bi da Gorica prodaje karata iznad kapaciteta stolica.

    Po slikama obe tribine imaju 10 manjih “sektora”, od kojih većina ima 9 stolica u redu te 11 redova.

    Ima ih i sa 8 stolica, ali za potrebe matematike uzeti ćemo da svi imaju 9.

    2 tribine * 9 stolica * 11 redova * 10 sektora = 1980 ulaznica :grin:
  • DrawTube
    3k
    Ma sumnjam iskreno, bar 3 - 4 sektora na C2 su bila prazna a sumnjam da ih je skoro 2000 stalo u 6-7 sektora

    Screenshot-20240410-183949-You-Tube.jpg

    Iako se jesu nagurali i dalje mi je čudno kako je po tome samo u C2 bar 1700 ljudi

    Mi smo dakle sa soma ljudi manje slično popunili tribinu
    Screenshot-20240410-184326-You-Tube.jpg
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja ti kazem kako je bilo, na zapadu su pustili baš malo karata za tovare i dali im cijeli istok i to se prodalo odma
  • Peškaman
    2.6k
    Nisu im pustili čitav istok,već samo C2 sektor.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobili su i c1 i c2, necu vise spamat temu potpuno nebitnom pricom predlažem to i drugima

    Edit: sluzbena objava tada od gorice
    "Za gostujuće navijače namijenjeni su sektori C2 i C1 na istočnoj tribini te će se prodaja vršiti isključivo na Poljudu.
    Na dan utakmice neće biti prodaje na blagajnama za gostujuće navijače"
  • deda
    28.1k
    Dečki, imate vremena u subotu, dođite ranije i lijepo prebrojite. Gotovi ste za 5 minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.