• Liks90
    1.1k
    Ide to dobro…
  • Liks90
    1.1k
    2630 prodano za zapad cca i ako računamo sD 4 i neki prosjek to je cca još 600 ulaznica dodatno
  • NORTE
    9.3k
    S obzirom na to da na sjeveru gore ne ocekujem preko 200-300 ljudi bilo bi dobro da na rotoru omoguce ulaz i onima sa kartama za sjever dolje.

    Ja bi cak i pustio na donju tribinu one sa kartama za sjever gore. Mjesta dolje ima, ne valja izigravat birokratske serife...
    NitkoBitan
    To je nemoguće izvesti, zato su brojači rotora i zatvoreni kad je gornja etaža zatvorena.

    Također je nemoguće i da ekipu s kartama za gore puštaju dolje jer bi time kršili zakon i klub bi odgovarao u slučaju nekog incidenta.

    Očekujem puno više od 200-300 prodanih karti do početka tekme.
  • criticus
    1.3k
    2630 prodano za zapad ccaLiks90

    Za zapad otislo skoro 600 komada u pola sata? Il prije nisi bio pribrojio one iz sektora 4?
  • Liks90
    1.1k
    ZD8 pao
  • Liks90
    1.1k
    nisam brojao
  • Liks90
    1.1k
    1000 ulaznica ostalo za zapad cca
  • Liks90
    1.1k
    možda sam fulao u računici nes slučajno. Al nisam brojao ZD4
  • Liks90
    1.1k
    Rasprodan sjever dolje
  • deda
    28.1k
    Moja prognoza da će sjever pasti do 14 sati bila je gotovo kirurški točna.
  • NORTE
    9.3k
    Rasprodan sjever doljeLiks90
    Ulaznice su u prodaji još 28 sati.
    Vjerujem da će ih otić solidan broj i za gornju etažu.
  • tigric
    162
    sutra na Maksimiru nekih 11-12k ljudi, brojaci ce pokazat 10...fenomenalna brojka. Prije prodaje sam pisao kako sam zadovoljan s pet soma ljudi, bravo za sve dinamovce
  • Noel
    4k
    Trebalo bi sad iz zajebancije dignut transparent zar ga voliš na HNLu samo?
  • NitkoBitan
    12.3k
    brojaci ce pokazat 10...fenomenalna brojka.tigric

    Koliko bi bilo mocno vidjet peteroznamenkastu brojku na utakmici sa Istrom... Znamo da cemo bit zakinuti kao uvijek, ali na nama je da jos guramo prodaju kako bi i ta zakinuta brojka bila preko 10k. Nek se svako potrudi da mu ocita ulaznicu, pa makar i imao ulaznicu za malo dijete haha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.