• Joza
    354
    Pitanje za onlajn kupnju, jel moze clan kupiti ulaznice prek neta osobama koji nisu clanovi?
    Fala
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus Znam da je zajebancija, ali ni to nije moguće. Karte mogu kupiti samo osobe učlanjene do 10.12., odnosno do prekjučer.Simke

    Aha, da. A možda je učlanjen već. A i prijatelji od @BBB Sibenik neće imati ništa od tog da im posudi 100 eura.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Pitanje za onlajn kupnju, jel moze clan kupiti ulaznice prek neta osobama koji nisu clanovi?Joza

    Ne, samo na karatani se to moze.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Svaka cast za ovaj potez
    Znaci online samo clanovi
    A na karatani clanovi mogu uzeti za bilo koga
    I clanovima se ne smatraju oni koji budu se sad isli uclaniti
    E sad ak je netko clan dinama i ak stvarno kupi kartu za tovara onda im nek daju i zapad pa nek nas sve skupa bude sram!
    Genijalan potez kluba :clap:
  • Paggini
    7.4k
    Možda glupo pitanje - ali jel mogu kao član uzeti online ulaznice za nečlanove ili mogu isključivo za sebe?
  • Ivdzo11
    3k
    Napokon da mi njima malo okrenemo pilu, dosta su oni nas jebali... Sve im dozovoli 3000 ulaznica unose svakakve koreografije....dosta je toga
  • Bosskovitz
    7.7k
    Ništa od toga, samo postojeći članovi.

    Ne vidim problem u tome za derbije. Članova imamo po prilici duplo više od kapaciteta stadiona.
  • NitkoBitan
    12.4k
    ali jel mogu kao član uzeti online ulaznice za nečlanove ili mogu isključivo za sebe?Paggini

    Samo za sebe.
  • bbb medimurje
    2.9k
    ali jel mogu kao član uzeti online ulaznice za nečlanove ili mogu isključivo za sebe?Paggini

    Online samo za sebe, na karatani za kog hoces (osim tovara!!!!)
  • bbb medimurje
    2.9k
    Inace tovari formirali ogroman red, tak da ce jug biti pun do kraja
  • Mali Zeus
    9.8k
    Inace tovari formirali ogroman red, tak da ce jug biti pun do krajabbb medimurje

    Ni kiša im ne smeta!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Telesport posprdno reagira na ovu odluku Dinama jer misle da se radi o nekakvom strahu od navijača Hajduka, a zato kad oni daju samo članovima to je fantazija :heart:
  • deda
    28.2k
    Za tovare nema džabe ulaznica, svi plaćaju.deda

    Deda nema pojma :monkey:
  • Purger
    360
    Meni nije jasno to njihovo učlanjivanje u tuđe klubove i plaćanje tuđim klubovima da dođu gledat uživo.

    Ja osobno nikad hajduku ne bih dao 25€ da gledam na Poljudu derbi
  • Navijač Dinama
    7.4k
    "" pa, ne želimo probleme"""

    ko zna, zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.