• SjevernaStrana
    600
    Baturina je sam u jednom intervjuu (mislim da je riječ o izjavi nakon utakmice) prije puno vremena rekao kako mu je najdraža pozicija osmica, a i sami mediji ga također tako i predstavljaju: "Dinamov Pedri", "osmica s desetkom na leđima" itd itd....
  • M94
    413
    Da da, jedan igra stopera drugi napadača. Ali sad bez karikiranja po čemu nisu ista pozicija, pa i stil im je poprilično sličan, i jedan i drugi bez obzira na dobar udarac imaju prvi instinkt da proigraju suigrača ili da se oslobađaju i stvaraju slobodan prostor driblingom. Ni jedan ni drugi nisu skloni napadanju dubine zbog čega i Baturina nije toliko efikasan na 10 ko npr. Olmo, i zbog čega i je idealnija pozicija 8 za njega, što je isto ono što i Modrić igra. Tako da bi rekao da su poprilično sličnog stila. Ili evo konkretnog pitanja kome je sličniji Baturina, KDBu(klasična 10ka) ili Modriću. Da se odmah ogradim ovdje uopće ne pričam o razini talenta jednog i drugom niti im uspoređujem nogometne kvalitete.Marcinko

    Bati nema dobru defanzivnu igru kao Luka i sumnjam da će je ikad imati, Luka radi sve i dosta toga. Bati je sličniji KDB, po meni. Mislim da, glupo je uopće praviti sad usporedbe jer se radi o jednom od najboljih centralnih veznjaka ikad, priča je bila da bude prirodna zamjena da uskoči u kopačke u repki, ima Baturina još vremena i može napredovati ali stvarno ga ne vidim na centralnom veznom. Takav igrač će na visokoj razini nogometa uvijek biti guran više ofenzivno.
  • Kepec
    4.2k
    Danas je na istoku nakon tekme davao curici dres i dok je prilazio čovjek koji snima za klub brže bolje je vadio mobitel da to posnimi i objavi, a Baturina mu je mahao da ne snima.
    Očito ne želi da to postane "trend" i da to ne radi zbog pregleda na Instagramu nego zbog djevojčice koja ga je natpisom zamolila za dres.
    Sitnica s utakmice koja puno pokazuje.
  • Dudu 9
    111
    Raspali smo se njegovim izlaskom, i nije prvi put ovo proljeće da nam se to događa.
    Nakon slabe jeseni konačno je došao na razinu koja se od njega očekuje, usuđujem se reći da nam je trenutno važniji igrač od Petka.
  • Teofil Kateran
    814
    Martin se jako diže u formi i to je najbitnije za kraj sezone i borbu s Rijekom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.