• Dzoni
    101

    Sjecam se na Zapadu kad sam ulazio mogao sam slobodno unijet boce vode jer je "vruce"
  • Brusa
    639
    meni nisu dali, morao sam baciti (za klince su bile) a tekma je bila protiv slavena il gorice... Sad im nosim one sokove u tetrapak
  • Iskrenjak
    93

    Ovisi na koga naletiš, al da, flaše uglavnom ne puste ni na zapad, pa makar za klince bile.

    Al ima ekstrema, ja znam za slučajeve di su na istoku branili ljudima da unesu Dinamo sjedalicu kupljenu u web shopu :lol:
  • Pop corn
    4.8k
    Očekujem da klub hitno riješi sva pitanja oko skeniranja ulaznica.
    To mora biti jedan od prioriteta.
    NORTE

    Evo samo da javimo da ništa od dubinskog snimanja, financijske forenzike, formiranja odbora za sponzorstvo, analize omladinskog pogona i ostalih sitnica....

    Ironiju na stranu - svjesni su svi tog problema, ali da je to prioritet, ne može jednostavno biti. Živjeli dani kad će to biti prioritet jer onda će to značiti da se odradio lavovski posao
  • strumfich
    122
    Mislim da nije NORTE mislio u tom smislu prioritet nego u smislu da to i nije tako tesko ispraviti (valjda) nego da se samo na mjesta gdje su prije kidali ljudima ulaznice i pustali ih stave rucne skenere.
    Mozda ja podcijenjujem problem, ali mislim da ljudima koji su zaduzeni za organizaciju utakmice treba par minuta da to isprave.
  • NORTE
    8.9k
    Za očekivat je velike gužve na ulazima za sjever dolje pa dođite ranije ovaj put.
    Otvaraju se ulazi u 16:00.
  • JR5
    0
    Preuzeo sam besplatne ulaznice za ZD. Prvi puta idem na tu tribinu. Moram li imati ispirntane karte ili mogu očitati s mobitela?
  • deda
    27.4k
    Na zapadu možeš s mobitela.
  • andrija91
    610
    ja i danas imam ožiljak na ruci od armatura na sjeveru s tekme dinamo - milan 2000 i neke godine. bila jbn gužva na ulazu i nabilo me na armaturu na ulazu jer se stadion još radio. nako n te tekme se naš frend bruno izgubio , mi g aostavili na jelačić placu. zvala me rija, roditelji i svi. ali nakon dva dana se bruno pojavio u dresu, šorcu i šlapama, bio je na krku s nekim frendovima koje je sreo . sve je to zbog lošeg ulaska u stdion. i još smo spušili 3-'0 od milaneza.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Protiv Istre se na sva 3 ulaza treba ljudima omogucit ulazak na sjever dolje. Kad vec otvaras sjever gore za nekoliko stotina ljudi onda pusti da na taj ulaz ulaze i ljudi na sjever dolje. Inace imas 2 ulaza (4 "vrata", rijetko 6) od kojih svaki u teoriji hendla preko 2000 ljudi i to u samo sat vremena. Jasno da su tako kasnjenja na utakmicu neizbjezna.
  • NORTE
    8.9k
    Protiv Istre se na sva 3 ulaza treba ljudima omogucit ulazak na sjever dolje. Kad vec otvaras sjever gore za nekoliko stotina ljudi onda pusti da na taj ulaz ulaze i ljudi na sjever dolje. Inace imas 2 ulaza (4 "vrata", rijetko 6) od kojih svaki u teoriji hendla preko 2000 ljudi i to u samo sat vremena. Jasno da su tako kasnjenja na utakmicu neizbjezna.NitkoBitan
    Samo u slučaju da postoje ručni skeneri.
    Kentauri rotora su namješteni na ulaznice za sjever gore.

    Zato je u slučajevima kad bi sjever gore bio zatvoren klub dopuštao ulazak pored brojača na rotoru i na taj način smanjivao službenu brojku gledatelja, što je jedna od većih sramota dinama.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Vec nekoliko puta sam pisao ovako prije tekmi.

    Udite ranije na tribinu!
    Prekrasan je dan. Pivo na tocionicima je hladno.
    Uzmite pivo, sjedite na sjedalicu i uzivajte cekajuci tekmu dok raspravljate o tome da li RPG treba desno ili lijevo, i da li je bolje ubaciti Kulenovica ili dati milijarditu priliku Arberu.

    Nemojte se zajebavati sa kasnijim ulazom.
    Ne kvarite si dozivljaj sa guzvama.
  • Sljeme
    1.7k
    Pivo na tocionicima je hladno.jedan u nizu

    I košta ko suho zlato.
  • jedan u nizu
    5.6k

    kosta kao na svakom drugom sportskom, glazbenom ili drustvenom eventu. Mislim da je 3,50 eura. Za danasnje vrijeme nista strasno. Nije da u okolnim bircevima kosta 1 euro.
  • Sljeme
    1.7k
    Ak popiš jednu nije strašno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.