• Markelo
    2.5k
    Školovao nas Šerif. Al nema nikih problema, Krznar je ipak jedva dobio s jedan razlike očajnu Legiju, zna šta radi
  • Olmic
    2.7k


    Nisu. Zadnja loža u pitanju
  • Jaro
    5.7k
    Po prikazanom, rezultat bolji od igre... nema ni glave ni repa...
  • Eduardo
    17.6k
    Igramo baš za Dinine suze. Baš za plakanje.
  • IstokKa96
    557
    Misic/majer van, cop/juric unutra
  • serbus
    3.6k
    Tamo grljenje i navijanje... Kod nas maske, testovi, potvrde otvori sjever za one koji žele riskirati inače 3000max za uzvart
  • Mortiis
    68
    Uci u ovakvu utakmicu sa presporom sredinom (Misic, Majer), nacetim Pericem kao stoperom, bez lijevog beka je samoubojstvo.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Krznar nije kapacitet, ali ima rezultate i dok ih ima bit će trener.namodi grebza

    Kakav rezultat ima?
    Dovršio prvenstvo prošle godine, s tim da je igra sve gora i gora kako vrijeme prolazi, u prvenstvu dinamo već zaostaje, da sreća nije pomazila protiv gorice, zaostajalo bi se i više.

    U Europi prolazi blijedom igrom, protiv slabijih protivnika, na guzove...

    Ovo večeras ne liči na ništa, Šerif je zaslužio i još jedan gol.
  • cron1ck
    1.6k
    Prelose, totalno kriv pristup utakmici, braniti se i pokušati na polukontre i kontre. Nadam se da cemo u drugom poluvremenu poceti igrati i barem bez zaostatka se vratiti u Zagreb.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Svaka cast Franjicu ali ako je vec Peric izlazio onda je Franjic trebao na stopera a Moubandje na beka. Igra je takva da je nema, Majer i Ivanusec kao mijnjaju pozicije i u svemu tomu uvijek ostane praznina na deanom krilu. Mora se znati tko sto igra u bilo kojem trenutku. Iskreno ne znam kako tocno mi imamo vise dodavanja od njih i veci posjed lopte. Ako se nesto ne promjeni odmah na poluvremenu tesko da ce cak i izjednaciti a ne pobjediti.

    Po meni odmah uvesti Bulata umjesto Misica i zamjeniti pozicije Franjicu i Moubandjeu.
  • markoli
    1.7k
    Zasluženo gubimo. Baš blijedo to izgleda danas.
  • Bosna86
    11.6k
    Ozbiljnom treneru ne bi već 2 mjeseca igrali Petković i Oršić… Momci su totalno van forme i to samo slijep čovjek ne vidi
  • Ali
    1.9k
    Gol smo primili kao juniori, e moj Krznar.
    Raspad linija, imas zadnju minutu i umjeato rasporeda, sad sam gleda na ponovljenoj, mi napadamo zadnju liniju sa orsom, petkom i ivanusecom, misic preko centra, i onda odvuce franjica prajer na 60 m od gola, moubandje na 40m od gola nigdje i naravno frajer udje sam, a i livi kao da ga je netko zaveza za vratnice, izadji da kad ga proba theofil ometati da ti pokupis loptu na petercu nemas kaj kad frajer primiri i plasira...
    Naravno nije frajer Majer pa da na petercu namjesta loptu na drugu nogu...
  • Fanboy
    2.2k
    Ma Krznar podsjeća na Dalića, igra će biti sve gora, a slabije momčadi dobivamo na kvalitetu pojedinaca. Nema tu neke igre, zamislite skupinu LP sa ovakvom igrom, opet će biti rušenje negativnih rekorda.
  • Nolifer
    6.7k
    Bolje da šutim za sada, bit će paljbe sa svih strana. Još je 45 min pred nama. Nema predaje! Ajmo Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.