• Keyser Soze
    8.1k
    Prema svemu dosad prikazanom strah me prolaska u ligu prvaka...BBB Mataa998

    Nemoj tak, neki na forumu misle da su Jurić, Čop i Gojak top pojačanja :smile:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jurić bi još mogao se pokazat kao ok pojačanje, od ovih ostalih mi je mučno...
  • Bosna86
    11.6k
    Pericu su pukli ligamenti… Vrlo vjerovatni kraj karijere (barem na ovako visokoj razini) i zato place
  • Ali
    1.9k
    Nek me netko ispra i ali ja Orsu od Tot.. nisam vidio da je pogodio okvir, a puca barem 5 puta po utakmici.
    Volim ga njega i borbenost ali daj malo vrijeme je za poptaviti ciljnik
  • serbus
    3.6k
    Meni je šećer pao da sam djetetu lino ladu ukrao.
    Razbijena vojska smo, nemaš pojima gdje tko treba bit. Ali eto možda smo dizelaši danas...
  • Nolifer
    6.6k


    Baš istina...
  • dzg7
    262
    Mišić najlošiji danas
  • Mortiis
    68
    Uplati 100 € :up: :wink:Krizy

    Ne kockam vec dugo.
    Za sada po mojim ocekivanjima od utakmice.
    Ovako su i cigane mljeli. Puno su brzi od nas. Nada nam je fizicki pad Serifa.
    Igre nema, niti ce je biti.
  • superhik
    10.3k
    čini mi se da se uhvatio za zadnju ložu, ali budemo vidjeli
  • vjeko1701
    5.9k
    Malo se popravlja zadnjih minuta, počeli bolje i brže kombinirati.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mi smo ovako igrali i protiv Legije, ali to je tad bilo "taktičko savršenstvo" Krznara.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jako puno krivih pasova na početku, nešto kao druga tekma protiv Totića i nadam se da bit i isti rez hehe

    A što se Perića tiče stvarno mi ga je žao. Ali ne znam da je do ligamenata to toliko? Jer većinu puta dok je izlazio mi se čini da je bilo do mišića u bedru ne?
  • jp23
    2.2k
    Kakva akcija, šteta što nije gol
  • Ali
    1.9k
    Mislim da kad ispusu ovi da u drugom bi ih trebali dobiti , prognoza 0:1.
    Iako treba biti iskren i reci da nas prati peh, zamisljam tijek utakmice da su tu : Kapetan, Ras... .islim da ovi nebi dosli u priliku za udarac. Ovak se krpamo, sad i zamjena nellanirano vani, nije lako kad zadnja linija nije uigrana
  • serbus
    3.6k
    Jebiga dečki da Blažičko prenosi već bi znali dijagnozu Perića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.