• Gelipter
    3.4k
    Sto puta smo komentirati Kastratija ima brzinu i požrtvovnost, ali fale mu osnovne tehnike nogometa. Ne zna primiti loptu točno, dribling nula bodova, a dodavanja su kriva, na prvu, bez promišljanja i često to što dobije brzinom upropasti vraćanjem ili dodavanjem prvom protivničkom obrambenom igraču. Ubačene lopte prečesto idu preblizu golmanu. Jedina je njegova prednost uz brzinu što ponekad iznenadi i sebe i protivnika nekim polunespretnim potezom koji ispadne dobro čudom. U svakom slučaju, nadam se ipak da je jučer došlo samo do premora uslijed velike vrućine i zalaganja na terenu, a da nije riječ o nečem drugom. Dobro će mu doći sankcije Moldavaca na kraju, a vjerujem i nama.
  • Baneki
    717
    Da uz brzinu ima i tehniku igrao bi Kastrati u PSGu. Za probiti obrambeni blok na krilu potrebno je imati brzinu ili tehniku, a s obzirom da se kvaliteta obrane povećava iz godine u godinu teško je više nekoga predribljati i centrirati. Da, ima netočna dodavanja, ali ne uvijek. S druge strane ne mogu gledati nemoćna krila koja jedino što znaju napraviti je dodati u rikverc jer nema šanse da će uspjeti probiti igrača i nabaciti.
  • Gelipter
    3.4k
    Govorim o elementarim stvarima koje čine prosječnog nogometaša kao što su da zna primiti loptu i dodati loptu barem na maloj udaljenosti točno. Ja naravno i zbog Dinama i zbog Kastratija samog jer mi je simpa uvijek navijam za njega, ali neke stvari su fakat preveć kad gledaš. U svakom slučaju, malo koji igrač ima luksuz da se ovoliko prostora na Zoni posveti njemu. :smile:
  • Carrasco
    4k
    Kastrati je na nekih 50% onoga što je bio u Lokomotivi i koga je konstantno pratio mogao je vidjeti da su mu tehničke sposobnosti na solidnom nivou. I Majeru i Ivanušecu je trebalo vremena da prorade nakon dolaska iz Lokomotive.
  • Gelipter
    3.4k
    To i mene uvijek čudi jer mi se stvarno činilo da je u Loksi imao pristojne tehničke sposobnosti. Ipak, mislim da mu se u Dinamu fakat dalo vremena i prilike da se prilagodi i pokaže.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    loksa iz tog vremena je igrala totalno drugačiji nogomet od dinama, nešto što je njemu odgovaralo. štoviše, jedan od glavnih ciljeva im je bio - izbaciti kastratija da ima brisani prostor pred sobom. on i u dinamu zna poprilično fino proći 1na1. čovjek je jednostavno jednodimenzionalan igrač!

    međutim, dinamo je totalno drugačiji klub, sa totalno drugačijim stilom nogometa i ne može se prilagođavati igraču poput kastratija, a on se u tom sustavu loše snalazi jer je preslojevit i sa previše zahtjeva za njegove sposobnosti.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Jučer mi vlak kasni, stojim u redu za kartu i ne možeš ne čuti glupave razgovore u pozadini. Veli redar evo dva sata tu stojimo nikoga nije bilo, 15 do 8 ogromna gužva, ljudi misle Gorica neće nitko doći. I onda mi govorimo zašto slaba posjeta. 1200 ljudi na stadionu, oni imaju 3 šaltera za prodaju ulaznica, online ne postoji, vjerujem da je Sheffield imao bolju organizaciju posjeti stadionu krajem 19.st . nego ovi kreteni danas.
  • The Undertaker
    4k
    Radili su svi šalteri. Ali, to nije opravdanje za ovaj amaterizam i diletantizam od organizacije prodaje pa i ulaza.
  • Miro93
    2.7k


    Ja sam kupovao negdje 15 do 7 i nisu radili svi. Radilo ih je negdje 3,4
  • The Undertaker
    4k
    15 do 8 su radile sve (ili barem većina).
  • InatiseSlavonijo
    459


    Koliko ima na pimpek pointu, 6 blagajni max plus ona jedna na kojoj lik prima dnevnicu (akreditacije za ne znam koga). Gdje je posebna blagajna za članove, gdje je blagajna za primjerice djecu i roditelje i sl.? Što znače one blagajne kod istoka koje su radile koliko se sjećam prije 10 godina?
  • NORTE
    9k

    Sad je cijeli sustav u pimpek pointu pa ne može biti odvojene prodaje u tim kućicama kod istoka. Problem je samo jedan red za kupnju karte iako rade uvijek barem 3 blagajne, to je čisto gubljenje vremena. Jer su postavili te debilne ograde i redare ispred pointa.
  • The Undertaker
    4k
    Ma nema veze da li je jedan ili 5 redova. Blagajne imaju limitiran kapacitet izdavanja karata i taj kapacitet je neprimjeren broju gledalaca. Dok provjere osobnu, covid putovnicu i upišu sve podatke, treba im skoro minuta po karti. Ne funkcionira ni u teoriji.
  • LovroZG
    1.3k
    Zato bi se ulaznice trebale prodavat online, a na stadionu samo provjeravat osobne i COVID potvrde.
  • Baneki
    717
    Covid potvrde ukinuti kao anticivilizacijske, pa će onda sve ići brže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.