• og1986
    2.9k
    Vidljiv je napredak kod kastratija definitivno, no ovoliko puno prilika kao što je imao danas će malo kada u Europi dobiti. Treba još dosta tehničkog treninga.
    Ostalima nemam kaj zamjerit, osim čopu. Lik neka se sam udalji od svlačionice.
  • xyz
    840
    Podatak sa SS-a za Kastratija
    Acc. passes 35/41 (85%)
  • miro
    3.1k
    Prvo pol. grozno, drugo puno bolje. Perić....ja ne znam, želim mu sve najbolje, ali za Dinamo više/sada nije. Majer odličan, stalno kreira stalno pokušava, zna, hoće, čak i kad zajebe, barem vidiš da ima muda - ako ga prodaju nisu normalni. I još nešto - Jakić nam postaje kičma momčadi, ono što je godinama bio Ademi, ja to vidim u ovom dečku, cijelo vrijeme sam gledao kako zatvara protivnike kad izgubimo loptu....ono što ja s tribine vidim da treba napravit on to radi. Gojak nema utakmica i to se vidi, ali kad je ušao, ipak je donio neku stabilnost i mogao bi biti jako dobar u rotaciji i u HNL-u. Njegov problem je ko i Kastratijev - nedostatak (sportske) inteligencije. Špikić nevidljiv, Petko gladan igre - fala Bogu!
  • Gorica86
    278
    Kažu iz kluba:

    "Po završetku utakmice između Dinama i Gorice na stadionu Maksimir igrač Dinama Lirim Kastrati osjetio je slabost te mu je pružena liječnička pomoć odmah na terenu. Igrač je prevezen do svlačionice gdje je klupska liječnička služba napravila sve potrebne preglede te je ustanovljeno da je igrač bio iznimno iscrpljen, a da je do slabosti došlo uslijed velikog umora i pada šećera. Provjereni su svi važni zdravstveni parametri, a Kastrati je bio pod nadzorom doktora. Zdravstveno stanje igrača prve momčadi je pod kontrolom i u redu."
  • Cosey
    434
    Ne znam, meni je Majer nedorečen. Puno zuji, ali malo meda daje.
    Nisam siguran da bi mu sada koristio veliki transfer.
  • Dudu
    2.6k
    Samo 5 golova i 4 asistencije u 10 utakmica. Niškoristi :ok:
  • Cosey
    434
    Ne osporavam mu ja brojke, samo hoću reći da ja na terenu ne vidim tu klasu koju svi govore da je.
    Potencijal da.
  • miro
    3.1k
    Čak se i slažem da je još nedorečen, ali da bi napredovao treba trenera koji će vidjet da mu je to jedini bogomdani kreator i da možda treba dobar dio akcija vrtit oko njega. Ako ga prodaju, očekuje nas beskonačno vrćenje strana od Moubanjea do Ristovskog i nazad i onda čekanje na Ivanušecovo probijanje 1 na 1, ili dubinsku na Petka....ma u biti ljuti me kad vidim kako dobrih igrača imamo a da to nikako ne uspijevamo sistematizirat u igri. Čak se i tog Kastratija da odlično iskoristit, na čemu Krznar izgleda radi već pola godine, ali kao da ne kuži da Llirimu treba doslovno nacrtat i da on tak funkcionira. Baš me zanima tekma s Sheriffom, tu će Krznar pokazat jel je ili nije
  • Ali
    1.9k
    Bijah na maksimiru, prosjecna utakmica. Kao da se ni jednima ni drugima nije dalo igrati.
    Poslat cu par slika sto me razocaralo kao navijaca. Dinamo bi trebao biti ozbiljan klub a ponasanje kondicijskog trenera i ekipe koja se zagrijava ne na razini seoske lige !!! Mislim da treneru pise M.Ž. na trenerci ali nisam 100%. To nije zagrijavanje to je zahebancija... i gledanje utakmice. Imao sam priliku nekoliko puta biti uz aut liniju kada je igrao Atletico madrid jednom u Milanu drugi put kod njih doma. Simeone ima zvjer od trenera, frajer ih ubija, tj. covjer radi posao za koji dobiva placu... a pazi tamo su bili tada DiegoCosta i slicne superstars...
    A netreba ici daleko proslih godina uz Bjelicu je radio na maksimiru svicaras, isto zvjer izvacio iz njih za njihovo dobro zafnju kap znoja. Ovo sad je zahe... zato i je 30% prve ekipe van stroja struka jr zakazala...
    A idui slike u prilog...
    Kak o gledanje utakmi e, majstore ti si tu da radis a posao ti je spremanje igraca...
  • Ali
    1.9k

    Je pozlilo mu je, malo su se i usoanicili, bye the way, doktor je otisao u svlacionicu i neki drugi decki koji odrzavaju teren su se strcali , digli mu noge u zrak, skinuli opremu i mahali rucnikom i poljevali ga vodom. Onako s tribine rekao bih da je na tren i izgubio svijest...
    Kasnije su dodli oni medicinari kaj stoje ispod zapada
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro je to bilo, prosjek. Majer i Mubandje najbolji danas. Imponira defanzivna stabilnost. Šutalo na beku prvo poluvremenu slabo prema naprijed. Špikić slabo..
  • Bosna86
    11.6k
    Ona lopta koju je vratio nazad Menalu umjesto da zavrne i izbaci igrača u mrtvu poziciju je najbolji prikaz kakav je Kastrati igrač… Ima tu brzinu koja se može koristiti u nekim kombinacijama kada smo podređeni, pogotovo u Europi ali u HNL mi on nikad ne bi igrao vise od 20 minuta
  • Markelo
    2.5k
    Ne, Kastrati uopće ne gleda kad ubacuje di su mu suigrači. Ima vremena, može pogledat kakav je raspsored u šesnaestercu a on loptu ili bezveze digne u zrak ili po podu doda braniču u noge
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.