• Bosna86
    11.5k
    Nakon uspjesno odradenih europskih obaveza okrecemo se domacem prvenstvu. S obzirom da je Dinamo odgodio utakmicu u Puli, ovo nam je prva domaca utakmica u prvenstvu jos od Rijeke. Nakon kikseva protiv Belupa i Rijeke, imperativ pobjede u ovoj utakmici se namece sam od sebe.Dinamo si vise ne moze dopustiti kiks i sve osim pobjede bi bio debakl. Utakmica dolazi samo 3 dana nakon Legije i za ocekivati je dosta novih imena u prvoj postavi. Sto se tice Gorice, u sezonu su usli sa novim trenerom, Krunoslavom Rendulicem. U 4 utakmice su skupili 2 pobjede i 2 poraza. Za ulazak na stadion je potreban dokaz o cijepljenju ili negativan test.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (37 votes)
        Pobjeda Dinama
        86%
        nerijeseno
        8%
        poraz Dinama
          5%
    2. Idete li na utakmicu (37 votes)
        DA
        32%
        NE
        68%
  • Neki tip
    18.9k
    Za ulazak na stadion je potreban dokaz o cijepljenju ili negativan test.Bosna86

    Samo mala nadopuna..

    ...Ili preboljenje unazad 180 dana, za koje se također izdaju covid potvrde.
  • deda
    27.4k
    Nemoj da ti upadne mobitel u more :wink:
  • Neki tip
    18.9k
    ma uzeo 2 piva, litru i po vode i 2 kruške, a zaboravio knjigu.. i ženu i klince :grin: pa između kupanaca malo tipkam.. ;)
  • Guinness
    1.9k
    Karte za Goricu na ticket pointu danas do 19h su 30 kn, a sutra su 50 kn. Naravno to nigdje online nisu objavili.NORTE

    nk6qc1v9h55n40sp.jpg
  • Miro93
    2.7k

    Pa jebem im sve. Ako ništa, bar su mogli napisati to. Nevjerojatno.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Ili preboljenje unazad 180 danaNeki tip sa Zapada

    Mislim da vrijedi i vise po novom...
  • Neki tip
    18.9k
    prema mom iskustvu ne..

    I dalje mi vrijedi 180 dana (od preboljenja), upravo provjerih.
  • Crusades1986
    9.5k
    Preboljenje su ostavili na 180 dana, a za cijepljenje povecali na 270 dana...
  • Beowulf112
    301
    Volio bi da ubaci danas šutala od prve minute i bulata..misic je dosta zadnjih utakmica i igrao..mogao bi ga odmorit..šutalo bi trebao zgrabit ovu priliku i uvjerit nas sve da ne trebamo novo pojacanje u obrani dok se ras ne vrati.
  • Dudu
    2.6k
    Čekamo Moharramija od prve minute :cool:
  • Keyser Soze
    8k
    Ovo danas moramo dobiti, ne smije se dopustiti Osijeku ili Rijeci da se odvoje na +6
  • deda
    27.4k
    Dobro je, Jakić je tu :up:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Meni je malo čudna igra sa tri stopera? Valjda budu Šutalo ili Katarina desno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.