• db-izbjeglica
    12.6k
    Šta su ovi neki komunisti? :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Stoppable force vs movable objectjp23

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Petkovic opet djeluje premalo ozbiljan...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Baš sam ja htio napisat, ali ovo tvoje je bolje :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Šta su ovi neki komunisti?db-izbjeglica

    Ma napisao sam jucer... Tezke komunjare, idol im je che guevara, pjevaju ciao bella itd :lol:
  • superhik
    10.2k
    Petko i Moubandje nisu baš na razini
  • Infinity
    15.2k
    Mozemo mi ovo dobiti, mada cu i dalje biti zadovoljan remijem, osim u slucaju da povedemo pa to ne zadrzimo.
  • Nolifer
    6.5k


    Hvata muhe ili formu...

    Majer mu lijepo asistira on traljavo pukne da bi dobili korner
  • Gelipter
    3.4k
    Petković po ne znam koji put djeluje bezvoljno i nonšalantno sa svojim lošim peticama. Oršić i Ivanušec pokazuju živost i određeno htjenje, donekle i Majer, a Mišić i Jakić dosta slabi. Mubandže se bar trudi iako previše petlja ponekad. Rezultat zasad bolji od igre.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni Petković najlošiji. Iskreno ne znam zašto mora igrati. Ostali više manje ok. Ovo treba odraditi sa što manje napora.
  • Neki tip
    19k
    Rezultat zasad bolji od igre.Gelipter

    Ovi nisu napravili baš ništa.. mi malo, a oni manje.

    Igra je bezveze, ali više u smislu "utakmica je bezveze", nego kaj bi nekaj posebno tu Dinamu zamjerio.. imamo 2-0, kontroliramo, imali neke polukontre, vruće i teško i sve u svemu, svi čekamo da ovo završi pa da se okrenemo Rijeci.

    Naravno da može nešto bezveze uletjeti i eto problema, no može isto tako za nas.

    Ono što iz igre proizlazi je da gola neće biti do nedjelje. A nama je dovoljno i do 19:54.
  • marcio amoroso
    31.9k
    pa da se okrenemo Rijeci.Neki tip sa Zapada

    Mislim da će se to otkazati. Oni igraju u četvrtak, a mi odmah u srijedu. Iako, nikad ne znaš.
  • Gelipter
    3.4k
    Ma sve pet. Zasad se valjda igra koliko treba samo da ne dođe do nekog zalutalog metka, onda može krenuti u krivo iako ovi impotentno djeluju. Ne zamjeram posebno nikom osim Petkoviću konstantni "boli me krc" stav. Nadam se da Gavranović ipak smije ući prije ili kasnije.
  • Neki tip
    19k
    Meni ni Ivanušec (uz već puta više s razlogom spomenutog Petka) ne igra baš neku tekmu..

    Nekako "divlje", taktički nezrelo, ko kakav napaljeni tinejdžer na premijeri.

    Ok, može se to iščitati i interpretirati i kao "energičnost", "okomitost" i "stalni pritisak na zadnju liniju", ali mislim da s jačim protivnicima ni pod razno ne bi trebao ovako igrati.
  • Gelipter
    3.4k
    Ma dobro, ali kako bilo draži mi je i stav "napaljenog tinejđera" neg "frustriranog i bezvoljnog penzionera".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.