• bbb medimurje
    2.9k
    Po meni previse oprezno
  • bbb medimurje
    2.9k
    I mislim da vise trce od nas
  • marcio amoroso
    32.5k
    Po meni previse opreznobbb medimurje

    Definitivno. Općenito igramo baš loše. Da smo u formi pojeli bi ih. Ovi su meni jadni, pojma nemaju.
  • Dudu
    2.6k
    Mene iznenadjuje nepovjerenje Krznara prema rezervnim igracima, iz svih utakmica jasno je da reprezentativci nemaju snage i svjezine..

    Daliceva furka, oni su mi donijeli jednom rezultat, pa donijet ce uvijek
  • Keyser Soze
    8.2k
    Krznar u slučaju lošeg rezultata pa-pa, treba spasiti sezonu da ne sjebemo sve odmah na početku.
  • Carrasco
    4.1k
    Špika letio na pripremama, dosad ni minute nije dobio, smiješno.
  • Olmic
    2.7k
    Nas probijee jebeni Jan lecjaks. Njihova veza ubila našu, van Ivanušec, Petko. Unutra Čop i Gavran
  • marcio amoroso
    32.5k

    Baš tako. Siguran sam da bi neki Tolić ili Špikić gorjeli od želje i snage. Ovo je baš mučenje.
  • serbus
    3.6k
    Nema ni nekih križanja, akcija, jedan vodi loptu ostali stoje. Bez trčanja nema ni slobodnih igrača. Mislim da smo daleko u najlošijoj formi od četvorke iz hnl
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Petković vani - Čop unutra...ne volim napadače koji otvaraju prostor i ne znaju iskoristiti prilike...za nadati se da se Ademi nije ozbiljnije ozljedio
  • Ali
    1.9k
    Dosao do maximira, probao kupiti karte za djecu i poslao me na test, ja ga pitam da nezelim da mi djeci gura netko u nos stapic i da moram jos platiti 200 kn, hladno me otpilio i naravno odem na stranicu od hajduka, jer mi se ovaj pravda da dinamo nema nista stim...
    I naravno na poljud mogu djeca do 14g za 35kn na istok i djeci netreba test, a odrasli 70kn ulaznica i moras imat potvrdu...
    Sramota, okrenuo se doma, nemam zivaca ni gledat prenemaganje od igraca koji vecinom sanjaju odlazak u neku jacu ligu, svi igraju prek one stvari...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Opet se postavlja pitanje zašto Krznar ne vjeruje igračima s klupe? Ako će mu cijelu sezonu odraditi ovih 11 bit ćemo treći u HNL-u, a u Europi ćemo završiti u grupnoj fazi ECL.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Teško je ovo gledati
  • Ali
    1.9k
    misic ode ademiju jer je 20.07. a frajer je do prije 20 dana bio u full naponu sa repkom, i nakon toga umjesto odmora igrao je vec dvije utakmice??? A pokupovali smo pola lige i svi se pitaju zasto su prelazili u dinamo, ok placa je dobra ali ne.a minutaze, a trosis stalno istih 11...
  • Blue98
    722
    Užas, zašto Krznar ne da malo odmora reprezentativcima očigledno je da su umorni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.