• xavier
    11.1k
    Ne pratim one koeficijente toliko pa mi je nejasno zašto je Dinamo uopće igrao to prvo kolo.Baneki

    To nema veze s dinamovim koeficijentom nego s nacionalnim.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ne razumijem što bi trebali? Pisati da smo dobro igrali kad nismo? Ako je bilo loše, bilo je. Rušimo atmosferu pred SB?
    Ne traži nitko revoluciju i smjenu Krznara. Ako se Petković valja po terenu kao veteran Udarnika onda je to legitimno i napisati. Dapače, da sam novinar bio bih i gori jer je ono omalovažavanje i gledatelja i vlastitog posla. Radije ne bi izašao na teren.
  • deda
    27.4k
    Ove dvije tekme su za nas realno pripremne. Rizik je velik. I od ispadanja i od ozljeda. One jednostavno ne mogu i ne smiju izgledati top. U tom kontekstu ja vidim i nastup reprezentativaca. Neku tekmu moraju odigrat. Ne može im prva tekma biti stani pani na Cipru ili u trećem kolu.

    Ono što je po meni relevantno su jedna dobra i jedna loša kritika. Loša - trener ne smije gledati crnu rupu od 15-20 minuta bez reakcije. Dobra - nitko nije komentirao konstantnu izmjenu pozicija igrača. To je velik i važan pokušaj u stremljenju ka još većoj razini igre kluba. Nadam se da će Krznar na tome ustrajati. Jer to moderan nogomet zahtijeva.
  • Stihl
    3k
    Evo jedan video od jucer :wink:
    Attachment
    VID-20210714-WA0007 (3M)
  • The Undertaker
    3.9k
    Ovo sa izmjenama pozicija je počeo već Bjelica a Zoran Mamić relativno često koristio. To je njegovo nasljeđe. Tu sam shvatio da je Zoki bolji trener nego što mu je većina nas bila sklona priznati u početku.
    Mislim da su to vidili kod Atalante pa počeli kopirati iako je to samo moj dojam.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.