• KlasicZg
    515
    Ma kak ce mi bit lakse kad oni zarade u godinu dana kolko cu ja zaradit za 10 godina rada...
  • kinfa95
    485
    Jako lose
  • Keyser Soze
    8.1k
    Gledaj to ovak, ak su oni uspjeli, onda možeš i ti jer antitalent ko oni sigurno nisi.
  • jp23
    2.2k
    Mislav Oršić zabija... Kastrati začudom asistirao (i to ovaj put je ciljao dodavanje)
  • Ludovic IX
    5.2k
    Kastrati ima fini broj asistencija već u dinamu
  • Carrasco
    4k
    Bravo Kastrati
  • Keyser Soze
    8.1k
    Oršin 19. europski gol u Dinamu
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto začudom? Kolko puta će on začudom asistirat?? Čovjek je osvojio pol terena i nsmjerstio gol, kaj ti još očekuješ od pravocrtnog igrača?
  • jp23
    2.2k
    Oprosti ako te vrijeđa moja iznenađenost time da je Kastrati asistirao, nakon što sam ga gledao proteklih godinu dana u dresu Dinama i posebno nakon prošle utakmice sa Valurom gdje je izgledalo kao da je fulao karijeru.
    Što očekujem od takvog igrača? Da ima bolju tehniku nego ja koji u životu nisam trenirao nogometa
  • Nino Bule
    11.3k
    Rezultat dobar, igru zaboravit. Popravni vec u petak.
  • Majki2111
    2.6k
    Meni se činilo kao da je Valur krenuo ambicioznjije, ali i da je naša defanzifna tranzicija malo pala sredinom drugog djela. I da, imamo problema na te visoke duge lopte iza zadnje linije. Presing treba bit jači malo. I prvi dio slabo mijenjanje strana nas je uništilo.
  • Neki tip
    19.1k
    Svaki kurac nam smeta. Muzika, dres, rezervni dres, frizura, svaka pm.marcio amoroso

    ..a sad, sudeći po komentarima, i pobjede hendikepom u gostima.. :lol:

    Šalu na stranu, tekma za fanatike. Nitko normalan u ovome ne bi uživao, ma niti odgledao do kraja. Ako i bi, odustao bi od idućih nekoliko..

    Loše, dakle, al osobno - dojam mi je posve nebitan iz ovog.
    Dobili su obje, kako su i trebali naravno. U sezonu krenuli nikad ranije, dok još EP nije ni završilo.

    Odrađeno. Zaborav. Belupo, Omonia..
  • Carrasco
    4k
    Ovo danas mu je bila deseta.
  • deda
    27.7k
    Tako to izgleda u prvom kolu. Ja zadovoljan.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se čini da smo mi nakon sve one govorancije o ozbiljnosti ovu tekmu shvatili ko pripremnu. Meni nema smisla igrat s igračima koji nisu dobili ni tjedan treninga nakon odmora, al dobro...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.