• Mališan
    1.7k
    Na zimskim pripremama je bio vjerojatno i najbolji pojedinac i nakon njih zabetoniran na klupi...
  • miro
    3.1k
    meni je on duplo bolji od Andrića, ali ona šansa protiv Seville ga je dosta koštala samopouzdanja
  • Neki tip
    19k
    Na zimskim pripremama je bio vjerojatno i najbolji pojedinac i nakon njih zabetoniran na klupi...Mališan

    To se pisalo uglavnom za Menala, a i taj je zakovan.

    Menalo vjerojatno nije za prvih 11 Dinama, ali donio je nešto prodora, energije pa i golova jesenas, onda uz Jurića odradio izvrsne pripreme i potom se zalijepio za klupu.

    Logično.
  • deda
    27.4k
    Menalo.je trenutno ozlijeđen
  • Neki tip
    19k
    trenutno je, ali prije mjesec dana nije bio, a ni tada nije igrao
  • Mališan
    1.7k
    Denaj Jurik je na pripremama ak' me sjećanje dobro služi igrao čistu špicu u 3-5-2, a poslije pripremama kad je i igrao, uglavnom je igrao neku nedefiniranu poziciju na desnoj strani kaj mu uopće nije ležalo. Slijedi završnica prvenstva, nemamo centralnog napadača u formi i teško da će sada on dobiti priliku ispred Andrića, a mislim da je kvalitetniji od njega.
  • Krizy
    35.1k
    :zip:
    j8pffodzey3ezoyv.gif
  • Majki2111
    2.6k
    Nema ga do kraja jeseni
  • Rex Ramae
    2.3k
    Zar ga je i bilo? :chin:
  • Common Sense
    510
    Gdje je Danny boy?

    Btw, Čopa se često može vidjeti na velesajmu na terenima, u 6. mjesecu sam jednom i igrao protiv njega.
  • Droljo
    4.7k
    Čopa se često može vidjeti na velesajmu na terenima, u 6. mjesecu sam jednom i igrao protiv njega.Common Sense

    To ti je bio luka nižetić :chin:
  • cibona
    1.3k
    Vraca nam se juric na velika vrata!!!

    Sto je najbolje, ovih par minuta sto je odigrao su bile cisto ok :lol: :joke:
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.