• Krizy
    35k
    DATUM ROĐENJA: 03.09.1997.
    MJESTO ROĐENJA: Kogarah (Australija)
    VISINA: 188cm
    TEŽINA: 75kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Sesvete, HNK Hajduk Split, NK Triglav Kranj, NK Solin, NK Rudeš, HNK Šibenik
    POZICIJA: Napadač
    BROJ: #39
    UGOVOR: 30.06.2026.
    4ooo4gjv3t4j28j4.jpg
  • Krizy
    35k
    Iznimno sam sretan i zadovoljan potpisom za Dinamo. Ovo je velik dan u mojoj karijeri jer se radi o najtrofejnijem hrvatskom nogometnom klubu. Čast mi je biti danas ovdje i potpisati za prvaka. Svojom igrom i nastupima pokazat ću zahvalnost i opravdati povjerenje koje sam dobio. Ponosan sam jer je to velika stepenica u mojoj karijeri i veselim se svemu što je ispred mene. Istina, ostajem još neko vrijeme u Šibeniku i taj period sigurno ću davati sve od sebe u dresu kluba u kojem sam zahvaljujući svojoj igri, radu i trudu dobio mogućnost da dođe do ovog velikog dana za mene - rekao je Jurić nakon potpisa ugovora.

    Čestitamo!
    uvpr012xjkqq2tii.jpeg
  • Krizy
    35k
    Bit će Jurić dobar, nosi suparnike na leđima dosta izdržljiv u tim duelima, često puca iz prve - bez puno pimplanja i zadržavanja lopte, a to je dobro da imamo različite tipove napadača.
    Očekujem 12 golova Deni :wink:
  • Carrasco
    4k
    Ovo što je zasad odigrao u Šibeniku u ovoj sezoni je blaga katastrofa. Nadamo se eksploziji u Dinamu. :fire:
  • markoli
    1.6k
    Ima li kakvih novosti s Jurićem? Kada se očekuje povratak, jer ovo s ovim Andrićem je kritično.
  • Bosna86
    11.5k
    Daj kolega, ne zajebavaj
  • Bosna86
    11.5k
    Kakav mrtvi Jurić… Ako smo došli do toga da njega zazivamo, onda stvarno
  • markoli
    1.6k
    Ne zazivam ga kao nekog spasitelja, ali očito smo kritični na poziciji napadača, a sumnjam da može gore od Andrića. Totalno beskoristan igrač.
  • Dudu
    2.6k
    Koja smo mi napadačka sila:

    Čop, Jurić, Andrić i naravno Kulenović spreman kao zapeta puška da se vrati s posudbe :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Čop, Jurić, AndrićDudu

    Po meni ima mjesta za jednog od njih trojice u Dinamu, pogotovo za Jurica. Treca opcija nam i treba biti netko tko nije bas top igrac, jer top igrac zeli igrati. Nama je problem sto nemamo pravu opciju broj dva, a imamo tri opcije broj tri.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je Jurić apsolutno ok za tu treću opciju i siguran sam da je bolji od Andrića koji je baš taraba.
  • Neki tip
    18.9k
    Meni je Jurić apsolutno ok za tu treću opcijumarcio amoroso

    Slažem se, za treću opciju je posve dobar.

    Problem je, međutim, u tome što nemamo drugu opciju, a i prva nije sigurna želi li to biti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Problem je, međutim, u tome što nemamo drugu opciju, a i prva nije sigurna želi li to biti.Neki tip sa Zapada

    Kod nas je kao kad je moj prijatelj prvo felge kupio, a nema uopće auto. Tako i mi, prvo treću opciju pa onda ostale. A da treće opcije ne zafali kupili smo tri.
  • Eduardo
    17.1k
    Od zadnjih 12 tekmi (1080 minuta) Jurić je nastupio u njih pet (x2 po 45 min., x2 po 1 min i x1 58 min).

    U zadnjih šest upisao je dva ulaska u 90. minuti.

    Kopić ga baš i ne doživljava previše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.