• Olmic
    2.7k


    Jel to odgovor na moje pitanje? Nije. Ako baš hoćeš cjepidlačit Ademi je drugi zabio kad nisu bila sva 3 na terenu, a prvi je namjestio kreativac, Majer
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam zadovoljan igrom realno, prva utakmica nakon priprema, preznojio sam se za televizorom od vrućine. Moglo je bit 7-0 za nas, Čop i Menalo se napromašivali, Ademi falio penal za 4-0 i primiš dva gola na nekvalitetu Stojana i neviđenu asistenciju Lauritsena.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ćemo cijepidlačit, za prvi gol su Majer i Ademi mogli igrat golmana i lijevog beka jer je to bila akcija iz kornera.
  • xavier
    11.1k


    Očito nismo gledali istu utakmicu jer meni je sredina bila najbolji dio momčadi za razliku od nepreciznog napada i obrane koja je napravila dvije kardinalne greške u tih nekoliko puta što su Islanđani došli pred naš gol.
  • Olmic
    2.7k


    Sve to stoji, ali ja govorim o kreaciji. Nijednu šansu nisu kreirali
  • LovroZG
    1.3k
    A šta se tiče utakmice, odma se vidjelo da smo krenuli igrat ležernije čim smo zabili drugi gol jer su nam Islanđani odma složili šansu nakon tog. A u drugom poluvremenu je Valur svaku priliku dobio na ime zajebancije jer smo predaleko stajali od njih ili radili pizdarije.

    Veza je odigrala jako dobru tekmu. Šteta šta je Ademi htio hat-trick blentavim izvođenjem penala, al osim tog je odličnu tekmu odigro.

    Čop i Menalo su bili loši pred golom. Par promašaja i kompliciranja. Kastrati se trudio, al je uz slučajnu asistenciju i zeznuo jednu priliku.

    Štefulj nije odigro niš posebno, al ne bi ga još otpisivo, nije griješio danas.

    Sve u svemu je rezultat mogo bit puno bolji, al možda ni ovo nije loše da si momčad utuvi u glavu da nema zajebancije u ovakvim tekmama.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa ne bi se baš složio. Surađivalo se s krilima i bekovima, tražio se prostor na boku i ubačaji u sredinu, nisu promašaji Čopa, Menala, Kastratija i Ćužea došli sami od sebe.
  • deda
    27.6k
    Ajde ne paničarite. Ovaj rasplet i splet glupih i nesretnih okolnosti se događa jednom u milijun godina.
  • Olmic
    2.7k


    Ali stvarno, da je Ademi zabio za 4-0, ne bi nitko ništa spomenuo
  • SAS1987
    13.3k
    Ovaj rasplet i splet glupih i nesretnih okolnosti se događa jednom u milijun godina.deda

    Nekomu jednom u milijun godina a nekome svake godine :smile:

    Ma razvalit ćemo ih na uzvratu.
  • IstokKa96
    556
    Da smo barem priblizno dobri u pozitivi koliko smo u negativi, gdje bi nam kraj bio...
  • Baneki
    717
    Hoće li u uzvratu igrati i reprezentativci?
  • Sven
    1
    u uzvratu umjetna trava...
    iskreno se ne usudim odigrat hendikep sljedeci tjedan, ocekujem prolaz na misice haha
  • Olmic
    2.7k
    kaže Krznar da će svi koji su u kadru na put..
  • miro
    3.1k
    Ta umjetna trava bi nam mogla bit problem, plus očekujem njihov juriš na početku, pa voda u ušima itd. Mi samo da odigramo ko danas i bit će dovoljno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.