• Infinity
    15.2k
    Meni je ovo glup potez HNS-a. Jedan Portugal ima B momcadi u drugoj ligi, i to B momcadi koje su znale i osvojiti tu ligu. Treci rang u Hrvatskoj jednostavno nije dovoljno kvalitetan da bi tu klub poput Dinama razvijao svoje igrace.

    Dogadjat ce nam se nove Lokomotive i bit ce kmecaona. Ako Zapresic udje u prvu ligu u kojoj je ogranicen broj posudbi, Dinamo ce vjerojatno ici na dvojne registracije sa Sesvetama, pa ce i Sesvete uci u prvu ligu. Dodas im Lokomotivu i bit ce cirkus.

    Ne znam koliko je realno i koliko je isplativo uzeti nekog treceligasa, preseliti ga u Maksimir, kroz sezonu ga uvesti u drugu ligu i koristiti kao B momcad. Jednostavno ne predavati licencu za prvu ligu ako se dodje u priliku uci u prvi rang takmicenja. Sigurno kosta vise nego klasicna B momcad, ali uz dvojne registracije bi na taj nacin mogli imati B ekipu u drugoj ligi, a i potpunu kontrolu nad istom.
  • xavier
    11.1k


    Samo što Portugal ima 18 klubova u 1. i isto toliko u 2. ligi, a u 2. su trenutno samo B momčadi Benfice i Porta što znači da od 36 klubova u prva dva ranga imaš dvije B momčadi.

    1.HNL ima 10 klubova, a 2. će imati 12. B momčadi bi vjerojatno htjela sva 4 kluba i onda bi imao 2. ligu od 12 klubova od kojih 4 ne mogu u 1. ligu, a bar još nekoliko ih ne želi. Nije baš neka kompetitvnost.
  • SAS1987
    13.3k
    Treba nam klub u slovenskoj ligi koja je ionako jaca od 2. HNL.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam zasto to vec nije rjeseno, trebali su vec s bravom ili nekim dogovorit suradnju i poslat im krkija i 10 igraca
  • Captain America
    13.3k
    Butina je reko da je Dinamu bitno da su dečki doma zbog obitelji, prijatelja i škole i da ih Dinamo ima stalno na oku. Nije lako nekog od 17, 18 godina poslat u drugu državu i snađi se, druže. Zato se i na spomen filijala gledaju klubovi iz Zagreba i prstena.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nije ljubljana preko svijeta
  • og1986
    2.9k
    Lakše je otići autom do zaprešića nego ljubljane i pogledati igrača, dijete koje je u pubertetu nije mu tada potrebno mijenjanje sredine s drugim jezikom, u drugoj državi .
  • SAS1987
    13.3k
    NK Krka Novo Mesto i NK Krsko su u 2.HNL i blizu su Zagreba.
  • Baneki
    717
    Da, Krško i Novo Mjesto su stvarno blizu Zagreba i to ne bi trebao biti nikakav problem djeci i roditeljima, ali ne igraju valjda u 2 HNL?
  • SAS1987
    13.3k
    ali ne igraju valjda u 2 HNLBaneki

    Igraju. Zaboravio sam i na NK Brežice :grin:

    6c69c1bfm16a8gnc.jpg
  • Neki tip
    19k
    NK Krka Novo Mesto i NK Krsko su u 2.HNL i blizu su Zagreba.SAS1987

    Da, Krško i Novo Mjesto su stvarno blizu Zagreba i to ne bi trebao biti nikakav problem djeci i roditeljima, ali ne igraju valjda u 2 HNL?Baneki

    Igraju. Zaboravio sam i na NK Brežice :grin:SAS1987

    Kolega in sosed, zelo cenim kar pišeš v hrvaščini, vendar nisem prepričan da veš kaj ta "H" pomeni v HNL. :chin: :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    hahaha naravno, mislio sam na SNL :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da sam već davno pisao baš o ta tri kluba koji su praktički na granici.
  • SAS1987
    13.3k
    uvjek ostaje pitanje infrastrukture i koliko je lokalna zajednica u mogucnosti financirati infrastrukturo. Al mislim da to nebi trebao biti problem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pitanje je dali ti slovenski klubovi uopće vide tu interes da razvijaju igrače za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.