• Papastrumf
    10k

    Znaci, radije bi gledao dinamo na ovom stadionu s ovom upravom, nego na novom stadionu s ovom upravom?
    Ja ne razumijem logiku.

    Nazalost, druge opcije u nekom skorijem roku nema. Naravno da bismo svi ovdje, ili bar velika vecina htjeli novu upravu na novom stadionu.
  • Aggro
    590
    Dobro si me shvatio. Radije bi gledao Dinamo bez Mamića na livadi ispred škole, nego Mamićev privatni stadion, hotel i mall na mjestu gdje mi je i stari nekad išel na utakmice. Eto, šta ti nije jasno?
  • Papastrumf
    10k

    Ali niti to nije opcija. Imas opciju ova uprava i ovaj stadion, ili ova uprava i novi stadion.

    I ja bi radije gledao dinamo bez mamica i inih na ovom stadionu nego s ovima na novom.
  • Baneki
    731
    Da je opcija ova uprava i novi stadion, onda bi se to realiziralo u ovih 20 godina s gradskom upravom koja je bila slizana s njima.
  • Aggro
    590
    Da, sam kaj će opet oprat par milja, između ostalog i javnog novca jer se Dinamo bitnim dijelom financira iz proračuna. Ta bagra ništa ne radi iz nekog altruizma. Što nma svima prije to bude jasno, bit će nam jasni svi njihovi potezi. Boli njih ona stvar za stadion, kao što ih boli i za Dinamo. To su već milijardu puta dokazali, a sad im treba dat da grade stadion na javnom zemljištu.
  • Papastrumf
    10k
    Pa valjda grad nije toliko naivan da dopusti gradjenje bez nadgledanja s njihove strane.

    Druga stvar, ovi godisnje toliko love ionako maznjavaju razlicitim rikvercima i slicno. Ajmo reci da im je novi stadion samo izlika da izvuku lovu i da ce na stadionu od 70 milja €, maznut jos 20.

    Pa bar cu doci na normalan stadion. Mozda cemo i privuci neke nove ljude na nasu tribinu jer novi stadion ce ako nista kratkorocno povecati posjetu.
    Stadion je potrebniji nama navijacima nego bilo kome drugome, to sam 100% uvjeren.
  • Baneki
    731
    Ja sam nekako skeptičan da ova ekipa u gradu i ova ekipa oko kluba može realizirati bilo kakav projekt tog tipa. Jednostavno su podkapacitirani - tajnice, mumija, policijski službenik, itd... Ovi dolje imaju prećih briga, a i kad su bili tu bez istraga, puni ko brod, nisu imali ambicija ni znanja. Za tako nešto treba imati političku potporu, a političari vide samo osobni interes. Većina građana bi reklo da nam treba neki vrtić prije stadiona ili tako nešto. I treba neki jako sposoban čovjek koji će voditi cijeli projekt, a ja ga ne vidim.
  • Jaro
    5.7k
    znaci nek kradu sam dok i nama nekaj daju. To nas je i dovelo ovdje gdje jesmo i drzalo je20 god Bandica, i drzalo Mamice...
    Kao navijac dinama, zelim stadion. Kao gradjanin Zagreba, ne zelim da grad ista daje kriminalcima i njihovim poltronima pa ni koncesiju...
  • Papastrumf
    10k

    Ne stavljaj mi rijeci u usta. Ako nisi sposoban shvatiti napisano, nisam ti ja kriv.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    znaci nek kradu sam dok i nama nekaj daju. To nas je i dovelo ovdje gdje jesmo i drzalo je20 god Bandica, i drzalo Mamice...
    Kao navijac dinama, zelim stadion. Kao gradjanin Zagreba, ne zelim da grad ista daje kriminalcima i njihovim poltronima pa ni koncesiju...
    Jaro

    Kad bi takvu logiku primjenio na sve, u najmanju ruku bi morao drastično promijeniti stil života, jer je kriminal i nemoral drastično ukorikenjen sve sfere života.
  • Jaro
    5.7k
    svjestan sam da je utopija misliti kako ce moj stav nesto promijeniti, ali ne moram podrzavati stvari koje su kontra njega. Na kraju cemu onda visegodisnja borba protiv Mamica, kad je kriminal u svim sferama zivota...
    Ionako ne vjerujem da ce sradiona u zg biti za mog zivota pa nebum vise o toj temi, modelima o slicno...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa ne kažem da je borba uzaludna, samo kažem da je način borbe preko pitanja novog stadiona uzaludan. Na sličan način tako možemo banalizirati svaku raspravu o klubu. Čemu raspravljati o novom dresu, pojačanjima, novom treneru, prvenstvu, predstojećem europskom proljeću, itd, itd...

    nije stadion komad papira, nego ogromna građevina koja će tu ostati dugo nakon mamića, ostatka vrhuške kluba, grada, države i na kraju krajeva - svih nas.
  • Jaro
    5.7k
    potpuno se slazem, al ne zelim da grad (gradska vlast koja radi u ime nas koji zivimo tu) pomaze u bilo cemu u cemu sudjeluju ovi koji ce otic...
    Vec sam rekao, da grad odluci sam potrosit 100-200 milja eura na stadion, prvi sam za... to je po meni zanemariv trosak u 10godisnjem proracunu kad vidis kamo sve odlazi lova... al nisam za da grad ovoj bagri da koncesiju na stadion/zemljiste jer oni nemaju nikakva prava na to...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pa ne bi grad dao koncesiju upravi već klubu.
    klub je bio tu prije te uprave, bit će i poslije te uprave.

    ako ćemo tako razmišljati, inatiti se upravi, što uopće radimo na ovom forumu i zbog čega pišemo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.