• Crusades1986
    9.8k
    Pa lakše ti je nešto ostvarivat kad se jednom prekine uzastopan niz neuspjeha. Jednom kad se probije led, tj psihička barijera ostalo dolazi puno lakše nego do tada. Ne umanjujući/preuveličavajući ničijih uspjeh.
  • deda
    28k
    Bjelica i Kizo su zasigurno klasa iznad svih trenera koje smo imali posljednjih 10 godina
  • blue heart 72
    1.4k
    Kaj se ždrijeba tiče, po meni zaista najteže moguće. Opet, dok god se igra postoji i šansa, koliko god ona mala bila. Kaj se obitelji Rakitić tiče tu nema priče, oni dišu plavo. To znam 100%, pošto ih znam osobno, a protiv Ivana sam nekada čak i igrao (dok je još bio mlađi) na nekoliko malonogometnih turnira
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne radi se tu samo o psihičkoj barijeri iako i tu ima nešto. Radi se prije svega o drugačijoj filozofiji i organizaciji kluba. Pa nama je okosnica ekipe (Livaković-KTC-Ademi-Petković-Oršić) još uvijek na okupu. Kad je to bilo? S tim da je sve to sa Krznarom palo za nijansu, dvije.
  • Dudu
    2.6k
    Neki zaboravljaju da je Bjelica dosao u katastrofalnu situaciju, u ekipu koja nije imala ni glavu ni rep. Ko danas se sjecam kad smo izvukli Hapoel Beer Shevu, pa je bilo i panike jer izraelski prvak u drugom pretkolu, a godinu prije nas pobjedjivali svakakvi levati.

    Uostalom Mamic je bio i prije Bjelice trener, ko mu je branio da on napravi taj iskorak.

    Plus taj isti Mamic je gubio od Astre, nije mogao proci smijesnu grupu s Chernomeretsom il kako se zove taj klub koji je propao sezonu poslije
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne vjerujem da se uopce o tome raspravlja, bjelica je nabolji trener u novijoj dinamovoj povijesti i jos uz to nema pravomocnu presudu da je opljackao klub, sva rasprava tu staje.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Imao je olma koji je eksplodirao u toj prvoj sezoni. Izmislio igru za Petkovića i Oršića. I od drugih napravio 50% bolje igrače.

    Njemu se jedino može zamjeriti što nije vidio da u Majeru može imati nasljednika olma i taj dašak genijalnosti koji je otišao sa olmom.

    To što sad priča ponekad o bijelim miševima, to mu ja ne zamjeram. On ima 50% slabiju momčad od nas i teško može samo čistom igrom bit ispred nas. Psihologija mu je jaka strana i to on koristi
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Bjelica ima najvece zasluge za Dinamov iskorak u Europi,tu nema dileme.

    Kad se sjetim Hapoela na jugu, potpuno nova ekipa,kad je lijepa priča počela,ocekujem Bjelicu na nasoj klupi kroz 2-3 sezone opet.

    Sto se tice Sevile ,Tottenham igracki bio dosta jaci od danasnje Sevile,tako da nas ne bih otpisivao nakon zimskih priprema...
  • BBB Mataa998
    1.3k

    A raspravlja se zato sto neke boli istina koju je rekao za Rijeku da su korporacija,ne zele ljudi realno sagledat situacija iako je malo na stetu nasem klubu. Neki kao izgovor imaju sto je imao Olma,kao da je Olmo samo tako pao sa neba i sam od sebe igrao a ne da mu je bas Bjelica dao i priliku pravi i nasao mu i poziciju i ulogu na terenu da bi on cinio sve ostale boljima.
  • masacusec
    3.1k
    Uno Di Noi, Vahid, Bjelica....tri naša najbolja trenera zadnjih 20 godina
  • Ludovic IX
    5.5k
    kužr jr imaso tri genijalca i ostatak tako tako.. šteta što onda nisu vidjeli da luki, čarliju i eduardu treba dodati malo bolje stopere od carlosa
  • DZGIS
    957
    YBlBaLi.png

    Big Ben :clap:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Svaka čast općenito za akciju :pray: :clap:
  • r1oma
    1.5k
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/izaberi-najboljeg-igraca-polusezone

    Uključite se u veliki natječaj za navijače i fanove koji imaju priliku putem ankete na web stranici izabrati najboljeg igrača Dinama u prvom dijelu sezone 2021/22.!

    Natječaj traje od utorka, 14. prosinca u 13:00 sati do petka, 17. prosinca u 12:00 sati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.