• Ludovic IX
    5.5k
    Čitam danas hvalospjeve prema bruni i kao najbolja njegova igra u Europi uz krasnodar. Znači dinamo je s njim pobijedio mislim 14 od ovih 16 pobjeda u skupinama u zadnje 4 sezone. I u tim svim pobjedama je bio jedan od boljih igrača.

    Ja se ne slažem kad pljuju po njemu ni kad je loš jer i takav napravi više od 7/10 igrača ali njemu se puno više brojw greške i izgubljene lopte a za to si je i sam kriv jer ne šljivik novinare, živi ponekad malo nesportski i jednostavno nije lik koji će se nekom uvlačiti.

    Istina, njegov nogomet je nogomet prošle generacije ali to i nije nedostatak po meni
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda sam ja i iz te generacije koja je voljela gledat žutog dok lomi protivnike pa sam možda malo subjektivan
  • De Oliveira
    962
    Gledam malo brojeve kod nasih igraca. Ja osobno ne bih dozvolio brojeve preko 30, jer nogomet nije ragbi ili kosarka. Nakaradno mi je vidjeti 70, 90 itd. Kod nas je nominalno prva momcad 40- 13, 28, 6, 38 - 7, 27, 5, 10, 99- 39. Jos su 1, 2, 8 i 9 blizu ili cesto dio udarne momcadi, a 3, 4 ni na mapi, dok nitko ne nosi 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 29 i 30.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Mislim da La Liga ima to do 30. I ja bi tako. Puno mi je prirodnije da jedan Menalo ili Špikić imaju broj 11 na dresu nego broj 70 ili 77, ali danas je to jednostavno trend kod mladih.
  • De Oliveira
    962
    meni to stvara problem kod kupovine dresa :) . Kako kupiti Orsicev dres ss tom nakaradom od 99. Slazem se, ruzan trend.
  • Neki tip
    19.4k
    ne muči me to s brojevima toliko (točnije - nimalo, iako mi je također ljepše i draže vidjeti 1-11 na terenu), ali lajk jer si me baš nasmijao.. :grin:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mene također taj 99 kod Orše zeza. Da nosi 7, 10 ili moj 22 vjerojatno bi već imao bar 2 njegova dresa. Ovako se lomim još uvijek za prvi.
  • De Oliveira
    962
    ne mora biti cak ni strogo1-11. Nekada su i 18, 19, 20 i 21 bili popularni, ali kada vidim 46 ili 77 mi se smuci. Pa cak i u kosarci mi je 0-30 jedino ok, ali u nogometu obavezno
  • marcio amoroso
    32.4k
    Roko Baturina, Gjira, Šutalo i Franjić su došli iz juniora i uzeli redom brojeve 35, 36, 37 i 38. Vjerojatno su ti brojevi Šutalu i Franjiću prirasli srcu jer je Šutalo i nakon povratka sa posudbe uzeo isti broj.
  • Dudu
    2.6k
    Ja kad sam igrao u mlađim kategorijama, bio sam nekad na poziciji lijevog, nekad desnog beka.. kad su nabavljali dresove, pitali me za broj, tražio sam 96, nekako mi bilo fora nosit broj koji ne nosi nijedan bek :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    Ja kad sam igrao u mlađim kategorijama, bio sam nekad na poziciji lijevog, nekad desnog beka.. kad su nabavljali dresove, pitali me za broj, tražio sam 96, nekako mi bilo fora nosit broj koji ne nosi nijedan bek :lol:Dudu

    Zakaj si se zaustavio na 96.. još jasniju poruku bi poslao da si uzeo npr. 2323... em bi iskazao povezanost s objema bočnim pozicijama i stalno šaltanje lijevo-desno, em taj broj sigurno nitko nema.. :grin:
  • Dudu
    2.6k


    nisu htjeli da tiskaju više od dva broja haha
  • Neki tip
    19.4k
    škrtci.. da si tad imao nadimak Dudu, mogli su uštedjet na slovima pa imat za znamenke
  • Mali dioničar
    14.2k
    tražio sam 96Dudu

    Veliš na terenu tražiš 96, a doma obrnuto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.