• Nolifer
    6.5k


    Tak bi htel da moje Trnje uspije :strong:
  • seljak86
    2.3k
    Ok. Sorry, ovo s novim imenima liga me zbunjuje i ne znam više ko igra za kaj i ko ide di. :sad:
  • Baneki
    717
    Zanimljiva je i biografija glavne trenerice Trnja Tihane Nemčić, između ostalog je i doktorirala na kineziološkom na temu nogometa, a objavila je i biografsku i motivacijsku knjigu Joker koju preporučujem.
  • Oluja
    3.6k
    Biografija me privukla da se dulje zadrzim na njezinim fotkama
  • ZGBhoy
    1.7k
    hvala za navlakušu
  • Neki tip
    19k
    HNS odbio žalbe Karlovca i Zadra..

    Kaj nije bio neki narativ da HNS "gura" Zadar u 2. ligu, a sve kako bi brže do 1. i da tako pomogne Hajduku..?

    Kak se ovo uklapa u narativ? Namjerno su im odbili žalbu kako se ne bi shvatilo da ih zapravo guraju?
  • deda
    27.6k
    Postoje razne teorije, ali samo je jedna fer i ispravna. A to je 16 klubova u 3. Ligi od kojih je 14 definirano i još čekamo pobjednike susreta Marsonia-Trnje i Međimurje- Hrvatski vitez.
  • Baneki
    717
    Kak nam se uvukla riječ "narativ" u svakodnevni govor u korona vremenima. Baš mi je mrska.
  • Neki tip
    19k
    riječ narativ koristim "oduvijek", odnosno kad god mi se uklapala u - narativ.. :wink:

    Al zaozbiljno, nisam primijetio da je češće korištena, no i ako jest, što je loše u tome, znači da su ljudi obogatili svoj riječnik za riječ koja je i inače raširena i puno korištena u društvenim i humanističkim znanostima - historiografiji, sociologiji i politologiji posebno.
  • Baneki
    717
    Ma sve OK, ja sam tehničke struke i nisam tu riječ koristio ni primjećivao previše do korone. Ali u pravu si, nije loša, i sasvim je u redu koristiti je...
  • Neki tip
    19k
    mislim, možda si ti zapravo i dobro primijetio da je riječ javno primjetnija.. politika provedbe mjera povezanih s pandemijom doista je cesto djelovala kao neki veliki društveni eksperiment (ona to i jest bila, bez obzira na (ne)namjernost)) i da bi sve skupa opisali, razni stručnjaci (psiholozi, sociolozi, politolozi) jesu govorili o određenom društvenom i/ili političkom narativu i njegovim promjenama..

    Korištena, dakle, kao i inače, ali sada u kontekstu koji se ticao svih i koji je zanimao sve.
  • deda
    27.6k
    Marsonia i Međimurje novi su članovi 3. jedinstvene lige (druge). Marsa je savladala Trnje 3-0, a istim rezultatom Međimurci Hrvatskog viteza iz Posedarja. Idućih dana slijedi otvaranje nove teme posvećene novoformiranom rangu.
  • Nolifer
    6.5k


    Da su uspjeli, čuo sam da bi Trnjani morali igrati u Rudešu, jer nemaju licence za svoj stadion.. Baš mi krivo
  • maddaddam
    2.9k
    I dalje mi nije jasna odluka da ne igraju ovu ligu. Bila bi idealna za izlazne juniore i rekovalescente.

    1. Osijek II
    2. Sesvete
    3. Croatia Zmijavci
    4. Opatija
    5. Zrinski Jurjevac
    6. Grobničan
    7. Jadran Poreč
    8. Jadran Luka Ploče
    9. Dugo Selo
    10. Bjelovar
    11. Belišće
    12. Hrvace
    13. Mladost Ždralovi
    14. Zagorec Krapina
    15. Marsonia
    16. Međimurje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.