• zgšd
    156
    samo sesvete iz zagreba.. iz 3. HNL srediste nitko nije uspio u kvalifikacijama, ni zagorec ni trnje..
    kako je upravo nasa sredisnja skupina kao najjaca i najkvalitetnija, to je po meni neugodno iznenadenje, cak i malo neocekivano.. al dobro, cestitke protivnicima
  • kinfa95
    488
    Trnje je danas igralo bez pola momčadi jer se jedan od igrača ženi
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nadam se da sam se dobro snašao sa novim nazivima našeg Logaškog Sistema

    Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Vargić uskoro će postati novi igrač NK Krk koji će se natjecati u Trećoj NL!

    Iskusni vratar posljednjih godinu dana bio je bez angažmana nakon odlaska iz FC Koper. #Hrvativani #transferi #DrugaNL

    Kak je on uspio past toliko?
  • Krizy
    36.4k
    U Rudeš na probu dolazi 55 igrača
  • Neki tip
    19.4k
    U Rudeš na probu dolazi 55 igračaKrizy

    Mislim da su imali neki Facebook poziv za igrače..
  • Krizy
    36.4k
    Da, da.


    Jeli se prijavio itko sa zone? :eyes:
  • Neki tip
    19.4k
    chqkq96xx23azrxy.jpg

    Evo pronađoh.

    A što se tiče Zonaša, pa valjda će se pohvaliti ak prođu probu.. :blush:
  • deda
    28k
    Inter je pred kolapsom. Zanimljiva je izjava, ili bankrot ili napadamo HNL. :joke:
  • blackbully
    4.4k
    Zapresicki Inter se ugasio, zasad jos nesluzbeno, ali pitanje je vremena (dana). Dosla su na naplatu sva prljava posla Branka Laljka. Od neisplacivanja placa igracima, trenerima omladinske skole, juniorima, menadzerskih ugovora sa Kvrgicem itd. Djeca su zadnje 2 godine uz clanarinu (koja je bezobrazno skupa) dodatno placala klupsku opremu sto inace ulazi u samu clanarinu. Studentima nisu isplacivali mizerne honorare i muljali ih da je do studentskog centra, a ne klupskog racunovodstva. U svakom slucaju mislim da ce malo tko zaliti sto se takva tvornica pranja prljavog novca ugasila, ionako je ostala sacica vjernih Interovaca i Divljih svinja.
  • deda
    28k
    Ovo s Interom je teška sramota za HNS i Kustića. Oni kreću u prvenstvo bez igrača, bez trenera, u blokadi. I sad je bitno da krenu, a onda će cijelu godinu ucjenjivat ligu i HNS pod krinkom regularnosti da im se pomogne. Fuj, fuj, fuj.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Zakaj je Kustić kriv kaj Ljaljak upravlja klubom na način na koji upravlja?

    Jesu dobili licencu za taj stupanj natjecanja?

    Ima materijalnih promjena vezano za to?
  • deda
    28k
    Pa dobili su licencu, volio bih vidjeti formulare koje su popunili i tko im je to poštambiljao.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Nije HNS revizorska kuća.
  • deda
    28k
    Ne vidim zašto je bitno imat metar šire igralište i 3 pipe, a ne 2 u svlačionici, a možeš biti u blokadi i dužan svima živima. Ok, nije HNS revizorska kuća, ali nema ni dobra pravila igre licenciranja.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mene isto zanima na koju foru je Inter (a bogami i HD) dobio licencu za ovu sezonu. Kod licenciranja postoje i financijski kriteriji a svi znaju da su dužni na sve strane.
    S druge strane, nevjerovatno je koliko su svi prikopčani na ove niželigaške klubove. Svi jauču da tu nema para, da troše svoja privatna sredstva i vrijeme ali ih ne bi puškom odvojio od kluba, čak i kad je sve u raspadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.